Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Ostatnia aktywność w klubach


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką zagwozdkę. Chciałbym, aby ostatnia aktywność z klubów (sidebar) pokazywała 5 ostatnich zdarzeń. To udało mi się osiągną w prosty sposób, zmieniając limit w pliku directory.php. Niestety posiadam starszą wersję IPS 4.4.5, a tam kluby chyba dopiero raczkowały. W każdym razie są aktualności, ale wszystkie naraz, to znaczy jeśli były odpowiedzi w jednym temacie, czy komentarze pod wydarzeniem - system pokazuje każdą z nich po kolei (5 ostatnich oczywiście) Zauważyłem, że w najnowszej wersji skrypt łączy już sobie temat z komentarzem i wyrzuca do streamu tylko ostatnią odpowiedź. To mi pasuje. Czy jesteście w stanie pomóc mi z kodem, żeby osiągnąć zamierzony cel?

 

 

	$myClubsActivity = NULL;
		if ( \IPS\Member::loggedIn()->member_id )
		{
			$myClubsActivity = \IPS\Content\Search\Query::init()->filterByClub( \IPS\Member::loggedIn()->clubs() )->setLimit(5)->setOrder( \IPS\Content\Search\Query::ORDER_NEWEST_UPDATED )->search();
		}

 

@DawPi nie ukrywam, że liczę na Twoją wiedzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie lepiej zaktualizować forum? :)

Funkcja (filterByClub) w obu wersjach wygląda tak samo, więc trzeba na to globalniej spojrzeć.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Popatrzę jeszcze na to, ale szczerze powiem, że grzebanie w kodzie szukajki IPSu nie należy do najłatwiejszych. Jak coś tam ustalisz to dawaj znać, może to ułatwi co nieco.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.