Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Widok strony logowania


Misiek1979
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak zrobić żeby strona była widoczna dopiero po zalogowaniu? 

 

Np wpisuję adres opelomegateam.pl i kieruje na stronę logowania. Dopiero po zalogowaniu widać pełną zawartość strony. Myślę o pliku .htaccess żeby coś tam wpisać jakiś warunek. Ale nie wiem dokładnie jaki

Chodzi o to żeby zawartość strony nie była dostępna dla Gości (tak wiem, że można to zmienić w ustawieniach dla poszczególnych grup). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Dlaczego właśnie Ci ta opcja z edycji grupy gości nie pasuje? Czego brakuje?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym zrobić też to dla poszczególnych widgetów, wtyczek i takie tam, które w przyszłości bym dodawał. Muszę też robić widoczność poszczególnych for i tematów. I tak uprawnienia zmieniać za każdym razem gdy coś nowego dodam - w sensie jakieś forum/podforum. Mi się wydaje, że szybszą opcją jest właśnie wpis przekierowujący na stronę logowania po wpisaniu adresu.

Kiedyś jak wiecie byłem adminem na forum.omegaelite.pl już mnie tam nie ma (kwestie osobiste) i mam teraz admina na stronie opelomegateam.pl

Po wpisaniu adresu forum.omegaelite.pl kieruje od razu na ekran logowania a wcześniej można było zobaczy całe forum nie będąc nawet zalogowanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Zmieniałem w grupie "Goście" opcje dostępu do strony. Tzn. wyłączyłem  tą opcję. teraz jest git

1 godzinę temu, DawPi napisał(a):

Dlaczego właśnie Ci ta opcja z edycji grupy gości nie pasuje? Czego brakuje?

 

Dzięki za odpowiedzi. Miałeś rację @DawPi Zmieniałem w grupie "Goście" opcje dostępu do strony. Tzn. wyłączyłem  tą opcję. Teraz jest git. A ja głupi każdy widżet czy forum wyłączałem widoczność dla gości.

 

1.thumb.JPG.beb9a64be2ee7b1b32f81b5ae6280bb2.JPG

 

A ja głupi każdy widżet czy forum wyłączałem widoczność dla gości. Pozdrawiam ekipę forum. Można zamknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.