Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Niekomercyjna giełda.


ignisdei
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem administratorem forum tematycznego o charakterze astronomicznym. Jesteśmy całkowicie niekomercyjni i utrzymujemy się z datków użytkowników. Chciałbym moim użytkownikom dołożyć coś w rodzaju marketu "classified".

Będzie to migracja sprzętu w ramach społeczności nie zarabiająca na siebie. IP Board oferuje płatną giełdę commerce 60 $ miesiecznie. Zgaduję dla firm, które zarabiają. Pytanie czy jest jakaś alternatywa o mniejszym rozmachu, którą można włączyć do naszego forum ,która nie kosztuje takich strasznych pieniędzy, a w której jestem w stanie posortować przedmioty według przynależności i do odpowiedzialnych grup oraz umożliwić dowolne ich  filtrowanie przez użytkowników. Przydałby się też jakiś system oceny oraz komunikacji między kupującymi, powtarzam chodzi o sprzęt używany, który użytkownicy wymieniają między sobą a nie nowe opodatkowane towary. Nie chcę robić komercyjnego sklepu bo  nie mam już działalności gospodarczej.

Najlepiej byłby to dodatek  który można raz kupić i więcej za niego nie płacić, macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

No to jakie 60$ za Commerce? Poza tym się nie nada z powodu:

5 godzin temu, ignisdei napisał(a):

Przydałby się też jakiś system oceny oraz komunikacji między kupującymi, powtarzam chodzi o sprzęt używany, który użytkownicy wymieniają między sobą a nie nowe opodatkowane towary.

 

To już lepiej to:

https://bbcode.it/downloads/classifieds/

 

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 20 baksów bardzo przystępna ale wymaga dodatku Commerce. Czyli jest rozszerzeniem tego dodatku a nie forum

 

Chętnie bym potestował ,ale o ile wiem muszę kupić dodatek Commerce, żeby się przekonać czy działa... nie ma możliwości testowania dodatku Commerce. Bo nikt mi za niego kasy  nie zwróci gdyby nakładka nie poszła.

 

Czy istnieje coś co jest tylko rozszerzeniem forum?

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
2 godziny temu, ignisdei napisał(a):

Czy istnieje coś co jest tylko rozszerzeniem forum?

Hm, to raczej nie. Musicie ponieść to "ryzyko" niestety. Można tez poczytać opinie. To jest raczej to co szukacie. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.