Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(DP30) Birthday in Register Form


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

mała obserwacja:

w wersji 3.1.3 plik do edycji gdzie mamy szukać "Spam Service"

Otwórz plik: admin/applications/core/modules_public/global/register.php

posiada dwa takie wpisy

/* Spam Service */

a nie jeden jak poprzednio.

Modyfikacja zadziała tylko gdy wpiszemy co trzeba przed tym drugim "Spam Service".

Edytowane przez JackMR
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Po zainstalowaniu (DP30) Birthday in Register Form 1.0.2, próbuję zamienić słowa z angielskiego na polski poprzez Zarządzanie Językiem, ale wyskakuję mi takie info: Błąd systemu - Nie można przetłumaczyć chronionego języka

Przepraszam za poprzednie posty, ale już zgłupiałem i nie wiedziałem gdzie napisać.

post-10267-0-00018500-1294441755_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mała obserwacja:

w wersji 3.1.3 plik do edycji gdzie mamy szukać "Spam Service"

Otwórz plik: admin/applications/core/modules_public/global/register.php

posiada dwa takie wpisy

/* Spam Service */

a nie jeden jak poprzednio.

Modyfikacja zadziała tylko gdy wpiszemy co trzeba przed tym drugim "Spam Service".

Wracając do wypowiedzi kolegi ja też miałem z tym problem ,myślę ,że powinna zostac zmieniona instrukcja instalacji z

Znajdź: /* Spam Service */

na

Znajdź sekcję:	
                /* Spam Service */
	$spamCode 	= 0;
	$_spamFlag	= 0;

	if( $this->settings['spam_service_enabled'] )
                	{ 

Szukajka w edytorze zawsze zatrzyma sie na pierwszej frazie stąd potem okazuje się ,że modyfikacja nie działa .Zmiana w instrukcji instalacji usunie ten problem.

Przy okazji mam pytanie w jaki sposób spolszczyć informację

[#165764] You must fill birthday date fields.

Wolę by jednak Ci,którzy nie znają języka nie musieli się domyslać o co chodzi :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie rób tego na FTP, bo teraz jakakolwiek instalacja rozszerzenia spowoduje, że utracisz te wpisy.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

no to ja mam kolejny problem

wg instrukcji wgrałem wszystkie pliki z katalogu upload a następnie odszukałem plik admin/applications/core/modules_public/global/register.php oszukałem drugi wpis /* Spam Service */ i wkleiłem:

/* (DP30) Birthday in Register Form */

	include( IPSLib::getAppDir( 'members' ) . '/sources/dp30BirthdayRegister.php' );
	$dp30CheckForm	= new dp30BirthdayRegisterFunc( $this->registry );
	$dp30member = $dp30CheckForm->checkRegisterForm();					   
    $member = array_merge( $member, $dp30member );

Jednak teraz po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i naciśnięciu przycisku rejestruj (bez wypełnienia pól daty urodzin czy nawet wypełnienia tych pól) pojawia się:

Warning: include(/home/bajkowek/public_html/forum/admin/applications/members/sources/dp30BirthdayRegister.php) [function.include]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/bajkowek/public_html/forum/admin/applications/core/modules_public/global/register.php  on line 1822

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/bajkowek/public_html/forum/admin/applications/members/sources/dp30BirthdayRegister.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/home/bajkowek/public_html/forum/ips_kernel/') in /home/bajkowek/public_html/forum/admin/applications/core/modules_public/global/register.php on line 1822

Fatal error: Class 'dp30BirthdayRegisterFunc' not found in /home/bajkowek/public_html/forum/admin/applications/core/modules_public/global/register.php on line 1823

linia 1822 to: include( IPSLib::getAppDir( 'members' ) . '/sources/dp30BirthdayRegister.php' );

linia 1823 to: $dp30CheckForm = new dp30BirthdayRegisterFunc( $this->registry );

co zrobiłem nie tak?

Z góry dziękuje za pomoc i wskazówki,

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam kolejny problem

wg instrukcji wgrałem wszystkie pliki z katalogu upload a następnie odszukałem plik admin/applications/core/modules_public/global/register.php oszukałem drugi wpis /* Spam Service */ i wkleiłem:

/* (DP30) Birthday in Register Form */

	include( IPSLib::getAppDir( 'members' ) . '/sources/dp30BirthdayRegister.php' );
	$dp30CheckForm	= new dp30BirthdayRegisterFunc( $this->registry );
	$dp30member = $dp30CheckForm->checkRegisterForm();					   
    $member = array_merge( $member, $dp30member );

Jednak teraz po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i naciśnięciu przycisku rejestruj (bez wypełnienia pól daty urodzin czy nawet wypełnienia tych pól) pojawia się:

Warning: include(/home/bajkowek/public_html/forum/admin/applications/members/sources/dp30BirthdayRegister.php) [function.include]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/bajkowek/public_html/forum/admin/applications/core/modules_public/global/register.php  on line 1822

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/bajkowek/public_html/forum/admin/applications/members/sources/dp30BirthdayRegister.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/home/bajkowek/public_html/forum/ips_kernel/') in /home/bajkowek/public_html/forum/admin/applications/core/modules_public/global/register.php on line 1822

Fatal error: Class 'dp30BirthdayRegisterFunc' not found in /home/bajkowek/public_html/forum/admin/applications/core/modules_public/global/register.php on line 1823

linia 1822 to: include( IPSLib::getAppDir( 'members' ) . '/sources/dp30BirthdayRegister.php' );

linia 1823 to: $dp30CheckForm = new dp30BirthdayRegisterFunc( $this->registry );

co zrobiłem nie tak?

Z góry dziękuje za pomoc i wskazówki,

Pozdrawiam :)

dobra poradziłem sobie - przy wrzucaniu na ftp nie wiem czemu ale nazwa pliku "dp30BirthdayRegister.php" - skróciła się do "dp30b.php"

ale za to mam inny problem:

Część słów przetłumaczyła się, a część nie. Mam wgrane wasze spolszczenie i nie działa tak jak trzeba.

Chodzi o zwroty: "Required Section" oraz "You must fill birthday date fields."

Jak to przetłumaczyć?

Pozdrawiam

post-11258-0-26640500-1299685165_thumb.j

post-11258-0-09010900-1299685170_thumb.j

post-11258-0-86063700-1299685174_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Spolszczyłeś coś innego - wpisz po prostu te angielskie frazy w szukajkę w językach, znajdzie Ci je i wtedy je przetłumacz, a na końcu oczywiście zapisz wprowadzone zmiany.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spolszczyłeś coś innego - wpisz po prostu te angielskie frazy w szukajkę w językach, znajdzie Ci je i wtedy je przetłumacz, a na końcu oczywiście zapisz wprowadzone zmiany.

Rzeczywiście - znalazłem i spolszczyłem. Teraz działa. Problem rozwiązany. Dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zainstalowałam tego moda i przy rejestracji data urodzin pojawia się jak najbardziej. Tylko czy on tylko tak działa, czy jeszcze gdzieś data urodzin ma się pojawiać, np. pod avatarem w poście?

Edytowane przez TurkuSevdaliAska

Türkülerdir Sevdam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta modyfikacja tylko wymusza wpisanie daty urodzin przy rejestracji.

  • Lubię to 2

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.