Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Upgrade forum do wersji IP.Board 3.0.5! :)


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam!

Właśnie wykonałem aktualizację do pierwszej wersji QA IP.Board w wersji 3.0.5! Również IP.Content został zaktualizowany do 1.1.2!

Jesteśmy pierwsi w Polsce na nowym skrypcie, jeszcze przed premierą. :lol:

Prosiłbym zgłaszać w tym temacie lub w oficjalnym trackerze zauważone błędy.

Pozdrawiam,

DawPi

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jak to już bywało w wersjach 3.0.x skupiono się na poprawie zauważonych błędów w poprzednich wydaniach. Więcej informacji podam niedługo. :lol:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!@#$%^&*(!@#$%@#$ - tyle mam do powiedzenia. Jak sobie pomyślę, że mam znowu zmieniać pliki pod modyfikacje, to mnie krew zalewa. Po co co 2 miesiące wypuszczać nową wersję, zamiast skupić się konkretnie na jednej i dopracować ją do końca. Ja rozumiem, że pośpiech, ale to już przesada. Poprawią pierdołę, resztę zostawią, poprawią, zostawią.... to kwestia marketingu, żeby ludzie przedłużali sobie ważność konta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

mieciu: po pierwsze - nie masz obowiązku wykonywać aktualizacji. Dlaczego nie zostałeś na 2.3 i nie poczekałeś na 'finalną' trójkę? Po co się spieszyłeś? Sam sobie jesteś winny. Od początku było wiadome, że tak to będzie wyglądać.

Nie da się niczego dopracować do końca. Założę, się, że od informacji o nowej serii ( ok. rok temu ) nie narzekałbyś, że to tak długo trwa, że mogliby już wydać etc.

Nie zostawiają 'pierdół'. Jeśli coś nie zostało naprawione to znaczy, że tego wcześniej nie wykryto lub wymaga znacznie więcej pracy.

Można by elaborat napisać, jako odpowiedź na Twój post.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ich tak nie bronił. Wystarczy popatrzeć na konkurencję jak sobie radzi vB. Poza tym mają fatalną pomoc techniczną, nic tylko narzekać :(

ps. na potwierdzenie mojej tezy - nowe wprowadza kolejne błędy, wystarczy spojrzeć co się dzieje z wątkami: "ROZWIĄZANY:�Polskie daty: " wcześniej tego nie zauważyłem.

Edytowane przez makensis

Moja modyfikacja i optymalizacja SEO forum IPB: www.forum.tweaks.pl/forum-IPB-SEO-Optymalizacja-Przewodnik-t50271/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

ps. na potwierdzenie mojej tezy - nowe wprowadza kolejne błędy, wystarczy spojrzeć co się dzieje z wątkami: "ROZWIĄZANY:�Polskie daty: " wcześniej tego nie zauważyłem.

Normalnie bym Ci to wytłumaczył, jak to się stało, ale chętnie posłucham Twojej wersji najpierw. :(

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie miało to jakiś związek z modem Rozwiązany, ale nie chce się wymądrzać :( tak czy siak nowe IPB jest do kitu, wystarczy popatrzeć jak księguje podstrony, ale trochę nad tym popracuje..

Edytowane przez makensis

Moja modyfikacja i optymalizacja SEO forum IPB: www.forum.tweaks.pl/forum-IPB-SEO-Optymalizacja-Przewodnik-t50271/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie. To moja 'wina'. I nie ma moda 'rozwiązany' - to się multimoderacją nazywa, wbudowana opcja w IP.Board. Mało wiesz. :blink:

A problem dotyczył tego, że kiedyś wstawiłem tam encję spacji, która przy konwersji bazy na utf8 się spsuła. :( Ot co.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

W pierwszym poście napisałem, że mamy go jeszcze przed premierą (wydaniem).

Dla wszystkich nie jest jeszcze dostępny.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i elaborat można napisać, jednak aktualizacje co dwa miesiące to dla mnie lekkie lekceważenie użytkowników. Błędy można naprawić bez pośpiechu. Ja niestety zostałem zmuszony postępem ewolucyjnym, wymaganiami użytkowników, rozpadającą się na kawałki wersją 2.3.6, która nie radziła sobie zbyt dobrze z dużym forum itp itp itp.. A aktualizcuję, żeby w końcu wyeliminować błędy, których IPB nie raczy naprawić w poprzednich wersjach. Ja wiem, że z nimi współpracujesz, ale to jest czysty marketing, konieczność płacenia co 6 miesięcy za licencję, bo aktualizacje pokazują się częściej niż Agora, a ja mimo wszystko wydając te kilka zł już oczekuję solidnego produktu, a nie sera szwajcarskiego, nad którym muszę ciągle ślęczeć i w kółko edytować te same pliki. Albo robi się coś dobrze, albo na odwal. Do tej pory nie miałem żadnych 'ale' co do IPB, support fajnie działa, forum w miarę daje radę, ale aktualizacje to masakra..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wiadomo kiedy będzie aktualizacja? :preved: Może prezent na gwiazdkę :) od IPSu, a tak na serio to czy możesz powiedzieć jakie mniej więcej są zmiany w stosunku do x.4, jeśli chodzi np. o wydajność?

Moja modyfikacja i optymalizacja SEO forum IPB: www.forum.tweaks.pl/forum-IPB-SEO-Optymalizacja-Przewodnik-t50271/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wg mnie do dwóch tygodni powinna się pojawić. Opieram się jedynie na swoim przypuszczeniu.

O wydajności niestety nic nie powiem, bo mam za małe forum, za mało ludzi zapraszacie. :preved: A poważnie to pisali, że 3.0.5 powinno być szybsze niż 3.0.4.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witam,

właśnie przebudowałem forum pod nową, odświeżoną wersję IP.Board 3.0.5!

Zainstalowałem również pierwsze wydanie beta IP.Downloads 2.1.0! :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niektórzy narzekają.... To chyba dobrze że wypuszczają poprawki na bieżąco nie?

A kto nie chce aktualizować forum co miesiąc, to niech robi tak jak ja, co 3 numerki na końcu aktualizuję forum, to to samo co jedna wersja na 3 miesiące.

Za 3 miesiące, otrzymał byś tę samą poprawkę, tylko z innym numerkiem, więc w czym problem?

A kto chce być na bieżąco, ten aktualizuje, to dla takich osób jest wypuszczana poprawka.

Ja jestem leniem, i mi się nie chce, forum nie padnie jak nie wgram aktualizacji jednej czy drugiej, wgram trzecią gdzie jest więcej poprawek.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Właśnie odświeżyłem pliki do najnowszej 3.0.5. Wszelkie błędy proszę zgłaszać w tym temacie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.