Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Liczba użytkowników...


unbreak

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny parametr który chyba coś nie tego...

Na stronie głównej mam wyraźnie napisane:

Wszystkich użytkowników

170

a ostatni użytkownik 'mianuje' się numerem 198. Nie było żadnego usuwania użytkowników, a jeśli nawet, to na pewno nie aż 28! Czym to może być spowodowane? Dodam iż liczenie jest od 1, pierwszy użytkownik 'mianuje' się numerem 1.

Czy użytkownicy którzy się zarejestrują, ale nie dokonają aktywacji konta, liczą się do puli (zwiększają ID) ale nie wliczani są (co wiem że tak jest) do "wszystkich użytkowników" i to przez to, to zamieszanie?

Edytowane przez unbreak

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Czy użytkownicy którzy się zarejestrują, ale nie dokonają aktywacji konta, liczą się do puli (zwiększają ID) ale nie wliczani są (co wiem że tak jest) do "wszystkich użytkowników" i to przez to, to zamieszanie?

Jest tak od zawsze, więc nie rozumiem Twoich rozterek. I masz racje - każdy kto się zarejestruje otrzymuje swoje ID.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.