Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: CSEO błąd po instalacji


Dzeju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zainstalowałem CSEO niby all ok jednak kiedy chcę utworzyć temat w którym znajduje się BBcode pojawia się taki błąd

503 Service Unavailable The server is temporarily busy, try again later! Powered By LiteSpeed Web Server
LiteSpeed Technologies is not responsible for administration and contents of this web site!

Jeśli w treści nie ma BBcode to wszystko działa bez zarzutów. Pozatym zgłosiłem do google sitemap, idex oraz profiles dodało poprawnie natomiast w pozostałych mam błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jak dla mnie to powinieneś zgłosić to adminowi CSEO z podaniem informacji, że zamiast apache'a masz LiteSpeed i dokładnie opisać sytuację.

Nawet jakbyśmy chcieli to nic nie podziałamy, bo ta modyfikacja jest kodowana.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm napisałem do admina w chwili obecnje czekam na od ale teraz to już mam taki błąd przy zakładaniu tematów z BBcode

Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 25165833 bytes) in /home/respecth/public_html/forum/ips_kernel/classFileManagement.php on line 338

W linii tej mam

$data = curl_exec($ch);

może tu coś poradzicie?

Edytowane przez Dzeju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Brak pamięci na serwerze. IP.Board jest bardziej zasobożerne w stosunku do dwójki. Natomiast trójka z CSEO jeszcze więcej pobierają zasobów.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.