Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: menu - co dobrze wyrzucic z kodu aby się nie popsuło


+matius

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. kombinowałem i stworzyłem u siebie menu rozwijane ala css, tylko teraz nie za bardzo wiem co usunąć aby było dobrze.

Beznazwy1.png

to na czerwono chcę usunąć (te linki itp) a zostawić to na zielono.

no i jeszcze pytanie czy dobrze dodałem umiejscowienie mojego menu - a dodałem to teoretycznie w miejsce loga które jest powiedzmy 1px^2 przezroczyste, gdyż właściwe logo dałem od razu w kodzie. Amój kod menu dodałem do bita skina 'defaultHeader' - to jest dobrze ? bo wyświetla się ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wycięcie linków to wycięcie linków. Który dokładnie kod: nie pamiętam, wiesz, jak wyglądają linki przecież. Szukaj coś, co zawiera app=members dla użytkowników.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za otworzenie :)

problem polega na tym że po usunięciu dwóch ostatnich buttonów ( Forum | Użytkownicy) skin dostał w d*pę ;< i się skopał w operze (patrz ss)

rozjazdoperykopia.jpg

tutaj kod który wycinam (tz odseparowuje przez <-- --> )

<!-- WYCIĘTE


<if test="!ipsRegistry::$applications['forums']['app_hide_tab']"><li id='nav_discussion' class='left {parse variable="forumActive"}'><a href='{parse url="act=idx" seotitle="false" base="public"}' title='{$this->lang->words['go_to_discussion']}'>{$this->lang->words['discussion']}</a></li></if>

<if test="!ipsRegistry::$applications['members']['app_hide_tab']"><li id='nav_members' class='left {parse variable="membersActive"}'><a href='{parse url="app=members&section=view&module=list" base="public"}' title='{$this->lang->words['go_to_memberlist']}'>{$this->lang->words['tb_mlist']}</a></li></if>


--!>

dodam jeszcze ze na Mozilli chodzi bdb, chrome te, na IE nawet nie sprawdzam

i teraz nie wiem co robić :< da się to jakoś inaczej wyciąć, naprawić czy co z tym najlepiej zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee to jest chyba jakiś big joke od opery Oo zamiast zastosować <!-- [kod] --!> po prostu wyciąłem całość tego kodu i o dziwo nie posypał się skin Oo dziwna przeglądarka

a odnośnie postu powyżej to w niektórych klasach było left w innych było co innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.