Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

[2.3.x] Obrazek rozmazany/nierozmazany.


HasH

Rekomendowane odpowiedzi

problem polega na tym, że podczas przegladanie tematów w danym dziale, patrząc na przycisk "nowy temat" jest on rozmazany, niewyrazny, co przedstawiam na obrazku nizej:

5d66cac3e2af1890.jpg

Zaś gdy na niego klikne prawym myszy, pokaz obrazek wyswietla mi sie w poprawnej postaci, co zobrazuje wam na obrazku nizej:

df2a9a0116b88a68.gif

i zwracam sie z pytaniem, w czym moze tkwić problem ? Wgrywalem na nowo caly szablon, obrazki itd.. dalej ten sam problem.

Edytowane przez Dawid Pieron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Manager

Hm, u mnie jest wszystko OK :> Nic mi się nie zmienia, cały czas obrazek jest wyraźny.

A skoro u Ciebie nie to podejrzewam problemy z rozdzielczością ekranu, a w związku z tym pewnie jakieś tabelki/divy mają określone parametry i przy mniejszych ekranach ulegają 'ściśnieniu' - sprawdź to.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, dziala poprawnie [rozmazanie zniknelo] , dzieki adi, zas odnosnie rozdzielczosci to mam 1400x1050 :) wiec sprawdzajac na innych stwierdzilem ze top nie dopasowuje sie do rozdzialek, a mi taka rozdzialka pasuje bo mam dosc spory monitor i zawsze duzo rzeczy 'na raz' odpalonych, dzieki w kazdym badz razie za odp pomocne. pozdrawiam.

p.s - tabelki ulegały rozciągnięciu ;p

Edytowane przez HasH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.