Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Internet Business Promoter 10 - dopalacz do IPB?


max656

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Nazwa tej aplikacji jest myląca bo nie odnosi się tylko do IP.Board, a służy do... mnóstwa SEO rzeczy. kosztuje sporo, czy działa - nie wiem. Z tego, co pamiętam, to bodajże Dori z niej korzysta(ła). Może się wypowie. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

max656:nie mam porządnego. Po prostu opieram się na opinii osób, użytkowników tego forum, którzy sobie chwalą tę aplikację.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPB możesz zgłosić swoje strony do wielu przeglądarek, można pospamować katalogi, ma kilka narzędzi do zabawy z keywords, metatagami trochę tego jest. Generuje raporty dla Twoich klientów. Jednak cena jest zbyt wygórowana (250 lub 500 EUR) dla "domowego" użytku. Moim zdaniem średnio się nadaje dla forum :)

240$ za CSEO to chyba też nie jest mała kwota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie 240$? :>

This purchase will allow you to use the CommunitySEO [iPB SEO Module] software indefinitely, unrestricted. You will not be recurringly billed for use of the software, and the software will never become disabled (unless a separate violation of the license agreement occurs). Support is provided for the first year at no extra charge. Upgrades are provided indefinitely.

* Cost: $90.00

* Duration: Perpetual

* Billed Recurringly?: No

Pozostale to dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nazwa tej aplikacji jest myląca bo nie odnosi się tylko do IP.Board, a służy do... mnóstwa SEO rzeczy. kosztuje sporo, czy działa - nie wiem. Z tego, co pamiętam, to bodajże Dori z niej korzysta(ła). Może się wypowie. ;)

OOOOoooo przepitraszam :a: ja się tym czasem posiłkuję jak mam nowy system, bo, żeby wywalić na to kaskę to jest to troszke za słaby program moim zdaniem.

W wersji oryginalnej jeszcze-jak-cie-moge wersja tłumaczona na nasze nadaje się tylko do wpuszczania nieświadomych ludzi w maliny.

Jeśli chce się na szybko sprawdzić kilka rzeczy na stronie lub automatycznie dodać jakąś stronę do szukaczek to jest okej.

Ale nie wart tych pieniążków.

Są lepsze softy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.