Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Ustawienia: Security and Privacy, Security [General - High] rożne dla róznych grup


cr3pt

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie:

Interesuje mnie jakis mod (reczne klepanie tez) ktory umożliwił by ustawianie róznych wartości w Ustawienia: Security and Privacy -> sekcja Security [General - High] -> Member's log in key: Expiration, Reset member's log in key upon each log in?, Session Expiration (in seconds), Match user's IP Address during session validation, Match user's browser during session validation dla różnych grup,ew. rożnych wartości dla grupy root :a:

Da sie cos z tym zrobic? Jak zbyt skomplikowanie napisalem, prosze o info ;)

pozdr

cr3pt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ze jak ustawie na wysokie bezpieczenstwo, to mi userzy krzycza ze musza caly czas sie baardzo czesto logowac,i jeszcze czesciej wywala im blad o kluczu ktory utracil termin waznosci... A tak - dla usera ustawie dlugi termin ciacha,a dla root'a / admina 1 dzien i juz jest w miare logicznie ;)

pozdr

cr3pt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Lepiej niech admin się wylogowuje, jak wychodzi z forum. Na jedno wyjdzie. ;)

Nie ma takiej opcji i myślę, że taką samą argumentację zastosowałby IPS, gdybyś wysunął taką propozycję na oficjalnym forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauwazyles :a: ale funkcje Match user's IP Address during session validation, Match user's browser during session validation odpowiadaja za weryfikacje przegladarki i IP wzgledem konta - w przypadku usera nie ma potrzeby weryfikacji tych danych,ale w przypadku kont o wyzszych uprawnieniach tak naprawde juz zaczyna miec to sens. Samo wylogowanie admina niewiele zmienia (poza faktem wylogowania), zas dla zalogowanego daje znak ze ktos dobiera sie do jego konta (przechwycil key, loguje sie z innego IP zewnetrznego na jego konto, czy z innej przegladarki). Wlaczenie tych funkcji dla usera zas powoduje niepotrzebny stres ;) bo go wylogowalo albo zapomnial ze uzywal FF zamias IE i go wylogowalo, albo ma dynamiczne IP ktore co pare godzin mu sie zmienia i ma problem... Czy ta argumentacja trafia bardziej?

pozdr

cr3pt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jakby nie trafiała moc zmian tego i dodania ma IPS, nie ja. :a: Także zasugeruj takie rozwiązanie.

Od razu napisz na jakiego typu fora to potrzebne. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie trafiała moc zmian tego i dodania ma IPS, nie ja. ;) Także zasugeruj takie rozwiązanie.

No coz - taka odpowiedz by wystarczyla...

Od razu napisz na jakiego typu fora to potrzebne. :a:

Na wszystkie gdzie moga sie trafic upierdliwi userzy :a:;) A takich coraz wiecej... Nie sadze ze zawartosc forum ma sie jakkolwiek do jakichkolwiek wzgledow bezpieczenstwa z nim zwiazanych... W kazdym badz razie tnx za odpowiedz :a:

pozdr

cr3pt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Spojrzałbym w pliki, ale coś podejrzewam, że to nie zmiana w jednym miejscu. To trochę więcej roboty, właśnie dla IPSu, jako nowe ustawienie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.