Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Szybkość wczytywania archiwum...


Rekomendowane odpowiedzi

A żadnego innego sposobu ? :a: szkoda , ale dzięki ;)

PS; u was próba skorzystania z szybkiego filtra "wyświetl wszsytkie" obpowiada błędem :

Fatal error: Allowed memory size of 125829120 bytes exhausted (tried to allocate 90 bytes) in /home/klient.dhosting.pl/DawPi/forum.invisionize.pl/public_html/admin/applications_addon/other/shoutbox/modules_public/ajax/coreAjax.php on line 388

Edytowane przez macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Eh, jak mam tłumaczyć to komuś, kto pojęcia nie ma o co chodzi i pytał od czego zależy transfer. Serio, musisz być z rodziny makensisa. ;)

Słabym nie jest, ale do archiwum potrzebuje więcej.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale jeśli myślisz że 16'latek wie tyle co np. Ty, to myślę że się mylisz i u mnie jest dobre usprawiedliwienie - "Uczę się"

Nie wiem czy to z Twojej strony wywyższanie się czy piszesz to w bardziej humorystyczny sposób.

Po za tym , o ile mnie coś nie ominęło to forum właśnie jest od udzielania pomocy.

I przepraszam że ja moimi tematami zniżam poziom forum do mojego poziomu wiedzy lub jej braku.

Aha , i nie jestem z rodziny makensisa !

Edytowane przez macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

sorry ale jeśli myślisz że 16'latek wie tyle co np. Ty, to myślę że się mylisz i u mnie jest dobre usprawiedliwienie - "Uczę się"

Brawo, to się chwali. ZAWSZE.

Nie wiem czy to z Twojej strony wywyższanie się czy piszesz to w bardziej humorystyczny sposób.

Piszę to, co piszę. Sorry, ale nie jestem z epoki emotek w każdej wypowiedzi. W życiu codziennym po każdym zdaniu musisz się uśmiechnąć czy tam puścić oczko? Ja tak nie robię. Jeśli w jakikolwiek sposób sposób poczułeś, że się wywyższam, to przepraszam, nie jest to moim celem.

Po za tym , o ile mnie coś nie ominęło to forum właśnie jest od udzielania pomocy.

Zgadza się. Jak widać idzie nam całkiem dobrze. Ale nie lubię, jak ktoś wypowiada się i poprawia mnie lub podważa moją wiedzę, jeśli sam nie ma o tym pojęcia.

I przepraszam że ja moimi tematami zniżam poziom forum do mojego poziomu wiedzy lub jej braku.

Nie przepraszaj za coś, za co nie powinieneś. Nie komentuję Twojego zdania, uznajmy, że Ci się wymsknęło.

Aha , i nie jestem z rodziny makensisa !

A ja i tak nie uwierzę. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.