Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Reputacja


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Dyskusja o tym była na forum, tylko nie pamiętam czy w formie oddzielnego tematu czy w wydzielonym wątku w jakimś innym, jednak moje zdanie pozostaje niezmienne - taki moduł może i jest fajny, ale za bardzo 'przybajerza' forum. Jeśli ktokolwiek chce podziękować za pomoc - może to zrobić na kilka sposobów - podziękować w temacie, w profilu danej osoby - na kilka sposobów -> komentarz, głosowanie.. Możliwości są.. :huh:

Dziękuję za pomysł, zobaczymy co powiedzą inni, jednak już teraz mówię, że pomysł nie znajdzie uznania u mnie ;-)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zawsze twierdziłem, że skromniej jest podziękować komuś na PW (ewentualnie gg jak takowe posiadamy).

I generalnie najlepiej podziękujemy pomagając w czymś tej osobie lub komuś innemu na forum, czyli zaangażowaniem :huh:

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thanksy moglbys wgrac;) ale tak szczerze ? Kto ich bedzie miał najwięcej ;)

Taaa, w sumie to po co jakiekolwiek punkty skoro admin będzie wygrywał klasyfikację :huh:

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dlatego też nie jest jeszcze pora na takiego moda ;-) Owszem, możemy o tym porozmawiać, ale dopiero jak forum stanie się bardziej popularne, jak będzie więcej ludzi. Cóż, inne fora swoje pozycje zdobywały bardzo długo, to forum nie ma takiego stażu, jednak myślę, że dzięki Wam będzie stale się rozwijać.. ;-) Dużą szansę upatruję w IP.Board 3.0, gdzie to będzie nowa naturalna granica i tak naprawdę 'nowy' skrypt ;-)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też nie jest jeszcze pora na takiego moda ;-) Owszem, możemy o tym porozmawiać, ale dopiero jak forum stanie się bardziej popularne, jak będzie więcej ludzi. Cóż, inne fora swoje pozycje zdobywały bardzo długo, to forum nie ma takiego stażu, jednak myślę, że dzięki Wam będzie stale się rozwijać.. ;-) Dużą szansę upatruję w IP.Board 3.0, gdzie to będzie nowa naturalna granica i tak naprawdę 'nowy' skrypt ;-)

zgadzam sie z tobą Dawid , pierwsze pół roku/rok bedziemy zdobywać userów że tak powiem a później możemy sie bawić w jakieś thanks mody , bo jak narazie to nie bedzie miał kto stawiać :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Szybka zmiana zdania :huh:

A poważnie - że tak powiem na razie nie ma za co dziękować. Nie próbujmy robić jakiś tanich chwytów i przyciągać ludzi takim czymś. Najlepszy sposób to - poradniki, mody, spolszczenia itd. - czyli coś od nas należy najpierw dać, potem myślę, że ludzie będą częściej zaglądać. To, co osiągnęliśmy do tej pory też jest OK, może jeszcze trochę dział spolszczeń kuleje, ale wszystko z czasem, nie zapominajmy, że są wakacje ;-)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak dla mnie to najlepszym rozwiązaniem na tego typu forum (ipb.ipslink.pl) jest wyłączenie (albo przynajmniej wycięcie z profilu przy postach) licznika postów, a zastąpienie go reputacją. Dla mnie o niebo lepsze... A może jakąś petycję skombinujemy, żeby DawPiego przekonać? :)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Hm, nie wiem czy mnie przekonacie :) A przynajmniej nie teraz. Sami widzicie kto tu najwięcej pomaga ;-) Jakoś nie potrzebuję dowartościowania..

Jak się forum rozwinie to pomysł na pewno wróci ;-)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie w tym rzecz.

Co to ma dać ? Widzę, kto pomaga, na pewno nie zostanie to zapomniane :)

Jednak skoro pomagali do tej pory i nadal pomagają to chyba nie robią to dla jakiś repów tylko z innego powodu, right ?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nope. To ty chyba trochę nie kumasz. Wyobraź sobie taką sytuację: kupiłeś dosłownie przed 10 minutami nowiutkiego ajpiborda (:)), nie wiesz kompletnie co i jak, jakimś cudem znajdujesz ipb.ipslink.pl. I nie wiesz, czy jak Ci odpowiedział Pan Kowalski, to czy jest to "wiarygodne źródło", czy nie. A jak zobaczysz, że "O! Ma 200 podziękowań, na pewno dużo już "w tym siedzi" i wie o co chodzi, mogę być pewny, że jak coś mi doradzi, to na 99% będzie to trafna porada!". Rozumiesz?

Tyle, że to można będzie (tak jak już wspomniałeś) wprowadzić, jak forum się rozrośnie, i nie "tylko" (no w 90%) Ty będziesz pomagał ;).

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Hm, co racja to racja, o tym nie pomyślałem ;-)

Jeśli już coś wprowadzać to thx advanced. Choć.. Niedługo znajdziecie pewne info w dziale poświęconym IP.Board 3.x i nie wiem czy jest sens wprowadzać teraz taką modyfikację :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
co też nie daje 100% pewności, że coś takiego tam będzie...

dlatego nie chciałem nic wcześniej pisać, czytaj: Opinie o IP.Board 3.0 tytuł: system reputacji

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie pomyślę o IPB.3 to przechodzą mnie dreszcze. Wątpię abym się ruszał z aktualnego skryptu, Tobie DawPi też to na tą chwilę radzę bo jestem pewien że koderzy coś spierniczą i będą wielkie luki jak przykładowo ostatni Security Patch o którym wiedzieliśmy wcześniej niż sami koderzy. ;) Spójrz na to jeszcze, jak długo ta luka była łatana. :)

Instaluj Thanks Advanced 2.3 i gitarka. ;-)

Edytowane przez KliczeK

In, and Out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nigdzie nie mówiłem, że zaraz po wyjściu trójeczki przechodzę na nią ;)

Druga sprawa jest taka, załóżmy, że zainstaluję thxa - jest miła duszyczka, która wykona dwa buttony pod dwa skiny z napisem 'dzięki' lub lepiej 'podziękuj' ? Jeśli się taka znajdzie niech je zrobi i do mnie pisze - wtedy zainstaluję :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa jest taka, załóżmy, że zainstaluję thxa - jest miła duszyczka, która wykona dwa buttony pod dwa skiny z napisem 'dzięki' lub lepiej 'podziękuj' ? Jeśli się taka znajdzie niech je zrobi i do mnie pisze - wtedy zainstaluję ;)

Daj aktualnego fonta którego użyłeś, wezmę Painta i do dzieła. :)

In, and Out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To nie ja robiłem i najgorsze bo nie pamiętam kto :)

Na zielonym to pewnie myriad ( pro ? ).. Szary - nie wiem :|

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.