Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: center + automatyczny resizing obrazków = error


+matius

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

U nas na forum również jest ten, ja kto nazwałeś 'bug'? Możesz w forum testowym wrzucić tę samą grafikę?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo Ci źle zrozumiałem albo chodzi mi nie o to,

na początek zrozumiałem posta wyżej jako zmiana css tego tam na np left i jest tekst po lewej, o to Tobie chodzi ? :)

a teraz moja perspektywa, to raczej całość powinna się wyświetlać na środku jak się stosuje [ center ] :)

Edytowane przez +matius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Próbowałeś coś zrobić? Jak widać jednym działa innym nie, więc może to kwestie skina i CSS. Musisz popróbować.. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to samo z zastosowaniem ostatniej rady:

http://www.imagebanana.com/view/zn4zhwoi/Beznazwy1kopia.jpg

btw pomniejsz okno przeglądarki do małych rozmiarów, odśwież stronę, powiększ przeglądarkę i zobaczysz ze niestety nie działa :)

Edytowane przez +matius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Lol, to ja nie wiem. Dwie rady tutaj działają, u Ciebie nie. Zaprzęgnij jakiś kurs CSS, bo chyba to jakiś kruczek, o którym nie mamy pojęcia.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje wina jest taka że jak się napis nie mieści w jednej linii z obrazkiem to jest napis i pod spodem tekst (czyli u was jest ok na waszych monitorach, z wykorzystaniem waszych rad)

natomiast jeżeli jest tyle miejsca ze tekst i obrazek się mieszczą w jednej linii to dzieje się tak jak na moich ss, brakuje jakby czegoś co dawało by temu tekstowi i obrazkowi odstępu pionowego <br>

taka moja teoria. jeśli słuszna to jak takie coś naprawić?

btw DawPi zobacz jak się wyświetla wg mojej instrukcji:

pomniejsz okno przeglądarki do małych rozmiarów, odśwież stronę, powiększ przeglądarkę i zobaczysz ze niestety nie działa :)

Edytowane przez +matius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Uparłeś się przy czymś zupełnie kosmetycznym - musisz szukać rozwiązania. Ja go tutaj nie widzę niestety. Jeśli uważasz, że to bug, to zgłoś to w trackerze IPSu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o ot ze się uparłem ale takie błędy niszczą profesjonalizm IPB co wiąże się z renomą tego skryptu, a tego nie chce po prostu.

Bug jest ewidentny i to widać :) teoretycznie mógłbym to zostawić i mieć to gdzieś ale diabeł tkwi w szczegółach.

Jeżeli nie widzisz rozwiązania to spoko przecież ja też nie wiem, nie trzeba wszystkiego wiedzieć :)

jak zna ktoś angielski dobrze to niech napisze, bo trzeba trzymać dobre imię IPB

dziękuje.dobranoc

Edytowane przez +matius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby osiągnąć coś takiego jak to o czym mówisz to trzeba się uprzeć. Na dużym monitorze najpierw bardzo zmniejszyć a potem powiększyć...

Ustaw coś takiego i powiedz czy działa:

img.resized {
display:block;
margin-left:auto;
margin-right:auto;
}

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.