Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IPB a Facebook


mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

No włąśnie moje pytanie brzmi, o co tutaj tak naprawdę chodzi. Niby IPB może się w jakiś sposób łączyć z aplikacją na FB. Utworzyłem coś takiego, podałem klucze api... i co dalej? Do czego to ma służyć? Aplikacja jest założona.. pusta, nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie przyszło Ci do głowy, że tak to ma być? Spróbuj się zalogować na konto FB na forum IPSu i sprawdź, czy efekt się powtarza. Jeśli tak, to sprawa jasna - tam to ma działać.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam straszne problemy. Loguje się przez FB, potem jest ekran 'ZALOGOWANO POMYŚLNIE' a potem jest

[#10118] Nie możemy znaleźć informacji dotyczących twojego procesu rejestracji. Poinformuj o tym błędzie administratora.

nie mogę się zalogować poprawnie :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam straszne problemy. Loguje się przez FB, potem jest ekran 'ZALOGOWANO POMYŚLNIE' a potem jest

[#10118] Nie możemy znaleźć informacji dotyczących twojego procesu rejestracji. Poinformuj o tym błędzie administratora.

nie mogę się zalogować poprawnie :blink:

sprawdź (np. w phpmyadmin'ie) czy masz w ogóle jakieś wpisy w tabeli members_partial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którymś momencie coś musiało pójść nie tak że nie została wywołana funkcja

dmin/sources/base/core.php

		if ( ! $full_account )
	{
		ipsRegistry::DB()->insert( 'members_partial', array( 'partial_member_id' => $finalTables['members']['member_id'],
													 		 'partial_date'      => $finalTables['members']['joined'],
													 		 'partial_email_ok'  => ( $finalTables['members']['email'] == $finalTables['members']['name'] . '@' . $finalTables['members']['joined'] ) ? 0 : 1,
							) 						);
	}

Albo tu:

		if( $finalTables['members']['members_display_name'] AND $finalTables['members']['name'] AND $finalTables['members']['email'] != $finalTables['members']['name'] . '@' . $finalTables['members']['joined'] )
	{
		$full_account	= true;
	}

otrzymaliśmy z jakiegośpowodu true.

Testowałem forum z twojego podpisu i zalogowało(i zarejestrowało) bez problemów przy pomocy konta FB (nie licząc tego że display_name'a nie mam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie za 1. też mnei zalogowało, ale nie mogłem pisać, nie miałem uprawnień, chociaż w ustawieniach było ok. Potem się wylogowałem i zalogowałem jeszcze raz i kicha :blink: już więcej się nie chciał zalogować.

dla mnie ten kod to czarna magia, ja tylko html,css

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.