Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

PIN Awards i Show Reputation in Topic View


haerde

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam problem z tymi dwoma modyfikacjami: (T30) Show Reputation in Topic View i (PIN) Awards Management System. Otóż problem objawia się poprzez pokazywanie tylko jednej rubryczki w widoku wątku, albo reputacji albo medali. Odpowiada za to bodajże (PIN) Awards Pro - Topic View Template Skin Overloader , gdyż gdy (T30) Show Reputation in Topic View jest nad Awardsem w Hook'ach to pokazuje medale, a gdy pod to reputację. Jak to można połączyć, aby pokazywało i reputację i medale ?

Pozdrawiam,

haerde

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie można takich plików wysyłać w ten sposób. :-)

Jeśli mimo to nie działa, to należałoby zgłosić w trackerze IPSu, że mimo zastosowania się do tych uwag, modyfikacje nie działają.

Choć ten kod służy do przeładowania funkcji, a nie 'zaczepów' w skinie, choć i tak warto to zgłosić.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, pozwolę sobie kontynuować ten temat jako iż nie został rozwiązany.

Zainstalowałem sobie kiedyś "Show Reputation in Topic View", aplikacja nie zadziałała. No to sobie myślę trudno.

Ale teraz po instalacji (PIN) Awards Management System problem się powtarza. Nie działa pokazywanie nagród w mini-profilu przy każdym poście. Dokładnie w tym samym miejscu gdzie powinno działać "Show Reputation in Topic View". No dobra. A więc odinstalowywuje "Show Reputation in Topic View" - nic się nie zmieniło. Wykonuje fixa - dalej nic. Znajduje wreszcie jakąś przeróbkę do modyfikacje, wprowadzam ją, reinstaluje aplikacje, przebudowywuje cache i dalej nic....

Cała aplikacja po za tym wyświetlaniem w mini-profilu działa całkiem normalnie. Tylko, że ja właśnie tego potrzebuje ;p

Domyślam się, że problem występował już zanim zainstalowałem "Show Reputation in Topic View", skoro i ono od początku nie działało.

W załączniku załączam liste moich aktualnych hooków.

Jeśli komuś uda się rozwiązać problem to stawiam piwo via PayPal :unsure:

post-23-1268064630,7371_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.