Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błąd nie wiem czego dokładnie


+matius

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kurde coś skopałem w plikach nie grzebałem na pewno i nie chce mi się walczyć jeden skin wyskakuje błąd:

Fatal error: Call to undefined method pinAwardsProMiniProfileCab::skinupdate() in /admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1380) : eval()'d code on line 473

owy plik to: http://wklej.org/id/284947/

a ta linia to:

			if ( $this->skin['set_output_format'] )

przebudowa skinów oczywiście była robiona

nie wiem co począć z tym fatal errorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Chmod na cache/ i całą zawartość masz o wartości 777? Jeśli nie to zmień i przebuduj, a najlepiej zaimportuj ponownie rozszerzenie z modyfikacji nagród ( awardsów ).

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmod na cache/ i całą zawartość masz o wartości 777? Jeśli nie to zmień i przebuduj,

nie wiem czemu ale nie było tak tam ustawione, ale zmieniłem i przebudowałem i nie pomogło ;/

a najlepiej zaimportuj ponownie rozszerzenie z modyfikacji nagród ( awardsów ).

a co do tego to wczoraj jeszcze wykonałem po tym błędzie aktualizacje wersji tej modyfikacji i tez nie pomogło ;(

jakieś inne pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Na pewno wszystkie pliki wrzuciłeś? Bo jak dla mnie to problem właśnie z brakiem obecności tej funkcji w skinie tej modyfikacji - sprawdź czy jest fizycznie na FTP.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama modyfikacja działa, inny skin też działa, tylko skin nr2 się popsuł i wywala taka informacje, prawdopodobnie owe popsucie nastąpiło po skorzystaniu z narzędzi wyglądu (przebudowa, czyszczenie itp - dokładnie nie pamiętam którego) ale oczywiście korzystałem z narzędzi dla wszystkich skinów a tylko jeden się popsuł.

a co do ftp i wrzucania wszystkich plików to tak zrobiłem, podczas instalacji nie następowały żadne problemy.

sprawdź czy jest fizycznie na FTP.

mniej więcej czego szukać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.