Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Kilka pytań


Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Chyba da się pogrubić nazwę grupy (widziałem na innym forum), chodzi o pogrubienie nazwy grupy w profilu, koło postów (np. ja teraz na tym forum mam grupę +Użytkownik), tylko nie wiem co trzeba dodać do tego kodu co można kolor zmieniać, aby pogrubione było.

2. Jak ustawić, aby wszyscy użytkownicy grupy koloru np. zielonego, mieli zielone nicki, a pomarańczowego, pomarańczowe (tak jak jest na tym forum)?

3. Czy da radę ustawić, aby po zapłaceniu subskrypcji, użytkownik automatycznie miał dostęp do danego działu forum (nie dostępnego dla "normalnych" użytkowników), a jeszcze lepiej, aby można ustawić, żeby po zapłaceniu mógł używać jakieś opcje w profilu, stawał się od razu moderatorem itp. Da rade coś takiego?

4. I jeszcze jedno. Czy da radę skonfigurować Bulk Maila (chyba tak to się pisze) aby co np. tydzień wysyłał (bo chyba po to jest, ale pewien nie jestem) do określonych użytkowników lub grup kopie tematów oraz postów dajmy na to z działu Nowości? To po pierwsze, a po drugie, jak go w ogóle skonfigurować, aby "wysyłał się" co określoną ilość czasu do określonych grup użytkowników?

No to chyba wszystko. Wiem, że sporo zawracam głowę, ale jestem kompletnie zielony (przed wczoraj postawiłem, a raczej IP postawił mi forum :)).

EDIT: Chyba mam odpowiedź na 2 pytanie. Kilka tematów niżej, ale nie wiem czy to dokładnie to, o co mi chodzi...

Edytowane przez Bartek

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ad 1 - <b> i </b> odpowiednio w prefixie i suffixie podczas edycji danej grupy.

Ad 2 - http://ipb.ipslink.pl/Wazne-modyfikacje-t601.html -> (T23) Group Format 1.1

Ad 3 - dostęp do działu załatwia się w ustawieniach danej subskrypcji. Te inne opcje to nie jest możliwe za pomocą dostępnych opcji.

Ad 4 - (DP23) Month Forum Mailer 2.0

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.