Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Invitation Mod 2.0 - nie wysyła i zostawia tylko pustą stronę


alan0z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Mam forum na skrypcie 2.3.1 i pewien problem od bardzo dawna :P

Mam problem z modyfikacją Invitation Modification/Component 2.0 By: signde http://mods.invisionize.com/db/index.php/f/7501 pozwalającą na wysyłanie przez userów zaproszeń na mejl@ swoim znajomym.

- Zainstalowana zgodnie z instrukcją, bez jakichkolwiek odstępstw i jakiejkolwiek niepewności

- Po wypełnieniu pól : imie adresata, jego email, message (opcjonalnie) klika ktoś "send" i.... ukazuje się tylko pusta biała strona (dająca do zrozumienia że coś poszło nie tak) z linkiem w pasku adresu :

http://domena.net/forum/index.php?autocom=invite&action=send_invite

Po sprawdzeniu poczty zaproszenia oczywiście nie ma :P

W tym momencie gdy piszę te słowa okazało się również że:

- wchodze na swój profil klikam w "wyślij email do tego użytkownika" i objaw jest taki sam! po kliknieciu jest biała strona i maila na skrzynce nie ma // cięzko jednak doszukać się powodu forum ma 4 lata i przeżyło dużo modyfikacji...

- wysyłanie mass maila z panelu admina działa poprawnie i jest ustawione na phpmail();

Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? Czy zna ktoś z Panów sposób na naprawienie tego błędu? Bardzo dziękuje za jakiekolwiek porady :P

alansig1ar.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting T_STRING or T_VARIABLE or T_NUM_STRING in /home/rapgroup/public_html/forum/cache/lang_cache/polski/lang_email_content.php on line 123

Poradziłem sobie, wrzuciłem plik lang_email_content.php angielski zastępując polski :P Najprawdopodobniej działa wszystko i niniejszy problem możemy traktować jak rozwiązany ! Dziękuję ci DawPi :]

alansig1ar.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ZespóŠ forum Domena.Net.
http://domena.net/forum/index.php

Zaproszenie się wysyła, a w treści tylko to co powyżej :P <inna treść, inne kodowanie i brak linku z 'hashem'>

Mam jeszcze jeden duży problem, ale raczej nie nadaje się nowy topic ... Kiedyś w swym "pragnieniu" bezpieczenstwa wyłaczyłem nowe rejestracje i ustawiłem by nowy uzytkownik po rjestracji miał grupę Banned... za cholere nie moge sobię przypomnieć gdzie to robiłem i obawiam się że bezpośrednio w bazie :] ma ktos jakąś wizję jak zmienić parametr "po rejestracjji zapisz do grupy" abcd..." :P ??

Edytowane przez alan0z
alansig1ar.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.