Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Konto internetowe


Marek607

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie:

Szukam konta internetowego które bierze małe opłaty za przelewy oraz prowadzenie konta (fajnie by bylo jakby nic nie brali :P )

Konto na osobę fizyczną. Nie potrzebuję bezpośredniego dostępu do punktu (budynku). Konto jest mi potrzebne do wykonywania zakupów przez alledrogo .

Wkurza mnie to że musze płacić 2,5 zł za każdy przelew i czekać dzien aż dojdzie.

Miło bedzie jeśli dodatkowo podrzucicie link d oferty.

Pozdrawiam.

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam mBank. Konto mam od ładnych kilku lat.

Przelewy zewnętrzne chyba FREE (w historii nie widzę żadnych opłat z tego tytułu)

Prowadzenie - FREE

Karta debetowa - FREE (pod warunkiem że nie korzysta się z ubezpieczenia karty)

Bankomaty BZ WBK, Cash4You, eCard, Euronet - FREE ( http://www.mbank.pl/przewodnik/bankomaty_wplatomaty/ )

Brak wymaganego poziomu gotówki na koncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem konto w mBanku, nie narzekałem. Jednak zrezygnowałem z konta kiedy to złamała mi się karta, i nie mogłem doprosić się o nową, jak wiadomo mBank oddziałów nie ma, i nie udało mi się nigdzie wypłacać pieniędzy. Po 3 miesiącach proszenia się o nową kartę, zamknąłem konto.

Drogi ale solidny, wart polecenia: PKOBP.

Ja zastanawiam się nad przenosinami do Aliorbanku, wybudowali mi go właśnie pod nosem, podobno wszystko darmowe, z wypłatą z wszystkich bankomatów łącznie. Hmm ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utworzenie nowej karty to dwa kliknięcia w panelu klienta i po tygodniu otrzymuje się przesyłkę...

Ponadto, rezygnacja z karty to kolejne dwa kliki. Na dwa miesiące przed wygaśnięciem ważności karty otrzymałem także automatycznie nowiutką kartę - bez żadnego proszenia.

I nie prawda, że mBank nie ma swoich oddziałów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z kartą w mBanku ?

Mnie zaginęła pierwsza i drugą otrzymałem bez żadnych problemów czy opłat.

Wszytko można załatwić przez internet lub ewentualnie przez telefon.

A co do oddziałów to mBank ma mKioski i Centra Finansowe: http://www.mbank.pl/przewodnik/punkty_naziemne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wypłacic pieniądze w tych "oddziałach". U mnie są 2, z tego ani jeden nie ma nawet bankomatu. Postawili obok tego "oddziału" jakiś posrany wpłatomat, a jakaś d*pa która tam urzęduje, powiedziała że nie wypłacają pieniędzy.

Co do karty, w internecie pisze sporo osób które miały podobny problem, ani kliki, ani telefony nic nie dały. Mówili OK wyślemy, i na tym się kończyło.

Edytowane przez santoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do PKO BP (Inteligo) wpłacam sobie przez pocztę :D I bez użerania i innych dupereli, wypełniam druk, a na drugi dzień mam pieniążki. Wiadomo, że wpłacając w banku pieniądze są szybciej na koncie, ale jeśli Ci nie zależy na tym, to wpłacaj na poczcie. A tak w ogóle, to u mnie w Piasecznie (k. Warszawy) są 2 oddziały PKO BP i w każdym jest miła obsługa i dużo okienek...

Jedyna zaleta mBank nad Inteligo, to to, że opłaty są minimalnie mniejsze.

Nie wiem jak jest teraz w mBanku, ale jakiś rok temu kod na potwierdzenie przelewu przysyłali sms'em, a nie jak w Inteligo, że ma się kartę kodów. Dla mnie to lepsze rozwiązanie, bo jak mi się telefon rozładuje, albo zepsuje, to już nic nie zrobię z pieniędzmi, do póki nie będę miał drugiej komórki ;]

Edytowane przez vBB
gallery_1_2_27047.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ja korzystam z haseł SMS.. Te karteczki są nieporęczne, a jako, że nie rozstaję się praktycznie z telefonem, bo bez różnicy.. Zawsze to więcej miejsca w portfelu na kasę. :D

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przesyłce wysyłamy Ramową Umowę Kredytową. Proponujemy także aby Ramowa Umowa Kredytowa została podpisana przez współmałżonka, który powinien być obecny podczas wizyty Kuriera.

Podpis współmałżonka pozwoli w przyszłości w łatwy i szybki sposób uzyskać produkt kredytowy powyżej 10 tys. PLN.

to dostałem na maila :D

Jeszcze jakieś sif-y i emaklery chcą mi wcisnąć.

Ale z tego co czytałem to mi niepotrzebne . Mam rację??

Edytowane przez Marek607

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie podpisuj. Chcą Ci wcisnąć taki stały kredyt, niby jak nie będziesz korzystać to nic nie tracisz, ale w praktyce będziesz mieć problem wziąć coś przez ten bank na raty bo widnieć będzie u Ciebie kredyt w wysokości 10 tys. zł (którego w praktyce nie brałeś).

Trochę zamotałem, ale nie zgadzaj się na żadne kredyty :D

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zauważyłem, że ludzie lubią wydawać cudze ( bo banku ) pieniądze, a potem kombinować skąd brać na odsetki. To jest chore.. Poza tym lichwa powinna być zabroniona.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zakupy na raty właśnie są OK - nie mam pełnej kwoty, ale miesięcznie mogę wysupłać te 100zł na ratę, niż jednorazowo 1200zł na nowy wypaśmy telewizor, bo stary jest 'stary'.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomęcze Was jeszcze trochę :(

Więc mam już konto.

Poczytałem troche i jak to u nich pisze ze mam możliwość placenia kartą bez żadnej prowizji.

Karty jeszcze nie mam bo dojdzie pocztą. Ale mam pytanie: jak to wygląda w praktyce?? Czy rzeczywiście tą darmową kartą mogę płacic bez prowizji w kerfurze??

I jeszcze jedno: moge sobie doładować konto na telefonie?? gdzie to sie robi?? o przejechałem cały ich panel i nie znalazłem.

pozdro.

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.