Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Prezydent nie żyje


Gość Dori

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to czemu się tu dziwić? Trzeba sobie usuwać wrogów politycznych przed kolejnymi wyborami rządowymi (bo te będą prawdopodobnie bliższe niż prezydenckie), a wiadomo, że najlepiej na dobre - w sądzie. Mnie to na przykład ni grzeje, ni ziąbi. Każda partia polityczna robi to samo - opozycja próbuje nastawić naród przeciwko partii rządzącej. Tak działa polityka, to jest naturalne, a takie działania prezesa PiS nie są niczym nadzwyczajnym. Ot kolejna gra polityczna :)

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz gustu. W sumie to dla mnie bez różnicy czy miesza się zmarłych do tego, czy nie, ale bardziej wkurza szukanie sensacji przez reporterów i takie tytuły:

Największa tragedia w dziejach Polski

Czy rozbiory paręset lat temu nie były tragedią?

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Torunia :/ .

aaaaaaaa :)

;):P :P

Zgadza się, ale forma tej gry pozostawia wiele do życzenia.

No pewnie... ja już jakiś czas temu powiedziałam do męża, że jak kurdupla ktoś nie zastrzeli to to się skończy wojną domową... wspomnicie moje słowa :czarownica:


widzę, że tutaj się jakoś nie przyjęły pasjonujące dyskusje o polityce i innych ciekawych rzeczach... szkoda, bo własnie takie rzeczy sprawiają, że forum żyje, bo mu bije...

Edytowane przez Dori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dori - kiedy mam chęć napisać więcej niż 5 zdań to uwierz, że po całym dniu pracy i robienia 10 spraw na raz nic mi się już nie chce i tylko wzdycham.. Ale nadejdzie pora, że forum zacznie żyć drugim życiem - szkoda, że właśnie tak mało blogów prowadzicie - jak w nich upatruję ten rozwój głównie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No nie wiem ... a raczej wiem, że pewnie nie. Jak by ludzie chcieli pisać blogi to by sobie smarowali na blogowych systemach. Zawsze taki swój blog to ziarnko do wiesz czego. :P

trzeba mieć naprawde niezłą pisarską sraczkę, żeby jeszcze smarować na blogach. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.