Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Grafik


Se7enn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam grafika potrafiącego wykonać takie prace jak:

  • Logotypy
  • Rangi użytkownika
  • Podkład pod artykuł (tło graficzne komponujące się z treścią serwisu)

Nie oferuję wynagrodzenia, jedynie współpracę w tworzeniu AionCenter.pl, czyli rangę adekwatną do włożonej pracy w serwis

Ze swojej strony jako główny administrator jestem w stanie wykonać / zapewnić:

  • Layout strony
  • Layout forum
  • Sponsoring hostingu oraz domeny
  • Uzupełnianie i aktualizowanie serwisu (opieka nad zespołem, pisanie artykułów oraz newsów)

GG: 2 0 5 8 4 1 8 0

PS: Serwis jest obecnie nieopublikowany, ze względu na brak właśnie owej osoby która nadałaby możliwość jakiejkolwiek pracy.

Edytowane przez DawPi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś nie odpowiada, nie zmuszam. Wolna wola, jeśli ktoś nie ma czasu i ochoty na tworzenie we współpracy takiego przedsięwzięcia to nie musi się zgłaszać czy komentować mojego ogłoszenia.

@DawPi: Tak, potrafię. Nie pytaj mnie jak, odpowiedź jest prawie, że na dłoni.

Na dniach wykupię serwer więc to zawsze jakiś krok do przodu i powiedzmy zapewnienie jakiegoś dalszego rozwoju.

Edytowane przez Se7enn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, a co do forum to edycja pliku .psd domyślnego stylu IPB 3.0 nie jest zbyt trudna.

no no, hahahha ciekawy patent musze go przetestowac

Piana na poddasze - Izolacje Natryskowe z wykorzystaniem pian poliuretanowych (piana otwartokomórkowa, piana zamkniętokomórkowa). Obecnie najlepsza metoda ocieplenia poddasza to właśnie izolacje natryskowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu szukasz ciecia, który zrobi Ci wszystko za free a dokładniej za jakiś marny serwis? no bez jaj, kur*a takiego czegoś jeszcze nie widziałem.. :blink:

Cwaniak... więcej takich w sieci a świat będzie bardziej naiwny niż jest :D

LOL.

Edytowane przez TRACKER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wyraźnie pseudointeligenci: "Jeśli komuś nie odpowiada, nie zmuszam. Wolna wola, jeśli ktoś nie ma czasu i ochoty na tworzenie we współpracy takiego przedsięwzięcia to nie musi się zgłaszać czy komentować mojego ogłoszenia. ".

A jak ktoś mnie chce wyśmiać albo sponiewierać to zapraszam w realu, wielkie grafiki. Tylko na forach internetowych potraficie hasać. :blink: A za cwaniaka to ktoś Ci kiedyś może kuku zrobić, więc uważaj co mówisz, bo szacunek do każdego trzeba mieć i nie wolno kogoś osądzać jak się nie zna, patrząc na Twój avatar powinieneś być tego wzorem a wygląda na to że jest odwrotnie. Rastaman jak z koziej d*py "trumpka".

kthxbai.

Edytowane przez Se7enn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś mnie chce wyśmiać albo sponiewierać to zapraszam w realu, wielkie grafiki. Tylko na forach internetowych potraficie hasać. :blink: A za cwaniaka to ktoś Ci kiedyś może kuku zrobić, więc uważaj co mówisz, bo szacunek do każdego trzeba mieć i nie wolno kogoś osądzać jak się nie zna, patrząc na Twój avatar powinieneś być tego wzorem a wygląda na to że jest odwrotnie. Rastaman jak z koziej d*py "trumpka".

kthxbai.

Wybacz, ale teraz to Ty cwaniakujesz. I jeśli Twoim jedynym kontr-argumentem są pięści - to po raz kolejny pozostaje życzyć powodzenia.

Napisałem wyraźnie pseudointeligenci: "Jeśli komuś nie odpowiada, nie zmuszam. Wolna wola, jeśli ktoś nie ma czasu i ochoty na tworzenie we współpracy takiego przedsięwzięcia to nie musi się zgłaszać czy komentować mojego ogłoszenia. ".

No i? Ja napisałem, że DawPi powinien dostać bana. Ale na szczęście założenie forum nie pozwala jednostkom dyktować zasad. Zdecydowałeś się napisać swoje ogłoszenie w publicznym dziale z możliwością komentowania, to teraz przyjmij te komentarze jak facet albo poproś admina o zamknięcie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na Twój avatar powinieneś być tego wzorem a wygląda na to że jest odwrotnie. Rastaman jak z koziej d*py "trumpka".

powiedzial co wiedział...

  • Lubię to 1

Piana na poddasze - Izolacje Natryskowe z wykorzystaniem pian poliuretanowych (piana otwartokomórkowa, piana zamkniętokomórkowa). Obecnie najlepsza metoda ocieplenia poddasza to właśnie izolacje natryskowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.