Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

CommunitySEO


Amfidiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam do sprzedania licencję na najlepszą aplikację stworzoną pod IP.Board zwiększającą możliwości SEO skryptu. Więcej o sile CSEO możecie przeczytać tutaj.

Licencja jest dożywotnia i dotyczy zarówno wersji IPB 2.x, jak i IPB 3.x. Dożywotnie jest również wsparcie techniczne producenta.

Koszt nowej licencji wynosi 90$. Ja swoją oddam za 70$, co przy obecnym kursie wyniesie: 235zł. Cena zawiera zmianę domeny.

Wpłata na mBank. Mogę wystawić na Allegro. Możemy również dokonać transakcji przez DawPiego (jesli się zgodzi).

Ofertę na razie umieszczam jedynie tutaj. Za dwa dni przedstawię ją na pozostałych forach o IP.Board.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się jakaś porządna sitemapa z możliwością pingowania (z możliwością wyłączenia pingowania, na dużych forach byłby problem) gdy pojawi się nowy post i żadne CSEO nie byłoby potrzebne... To co umożliwia CSEO można uzyskać poprzez ręczne ustawianie, oczywiście nie wszystko, ale w części.

IPB jest świetne, jeśli chodzi o SEO, w połączeniu z manualnym pozycjonowaniem i SEO daje ogromne możliwości.

Oczywiście dla kogoś niedoświadczonego CSEO może okazać się dobrym startem... ^_^

Edytowane przez vBB
gallery_1_2_27047.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla Ciebie CSEO jest jedynie mapą strony, to nie mamy o czym rozmawiać. Zapraszam do działu tutoriali, gdzie aplikacja ta została opisana.

Oczywiście - wszystko można samemu ustawić manualnie. Ba! Można nawet napisać CSEO od podstaw. Nie każdy jednak ma takie zdolności, więc z ratunkiem przychodzi CSEO.

Proszę jednak o nietraktowanie tego tematu jako miejsca do rozmów o tej aplikacji. Jest to konkretna oferta do osób, które zdają sobie sprawę z możliwości skryptu i chcieliby zakupić na niego licencję. Od tej pory będę raportował wszystkie posty odbiegające od pytań dotyczących transakcji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[EOT]

Jeśli dla Ciebie CSEO jest jedynie mapą strony, to nie mamy o czym rozmawiać. Zapraszam do działu tutoriali, gdzie aplikacja ta została opisana.

Oczywiście - wszystko można samemu ustawić manualnie. Ba! Można nawet napisać CSEO od podstaw. Nie każdy jednak ma takie zdolności, więc z ratunkiem przychodzi CSEO.

Nigdzie nie napisałem tego, że to jedynie mapa strony. Czytaj ze zrozumieniem. Miałem na myśli to, że dla doświadczonych osób CSEO jest całkowicie zbędne, aczkolwiek posiada dobrą sitemapę, której żaden mod, nawet płatny nie ma. Oczywiście posiada również wiele innych, przydatnych funkcji, nie mówię, że to TYLKO sitemapa, czy TYLKO FURL.

Kto chce, to kupi. Nie moja sprawa.

[/EOT]

Cena podlega negocjacji? Jeśli tak, to czy 200 zł by Ciebie satysfakcjonowało? Pytam, bo mam znajomego, który chciał kiedyś kupić CSEO, ale nikt nie chciał sprzedać, a nie wiedzieć czemu, nowego nie chciał kupić. Pewnie przez oszczędność, ale to już jego sprawa... Coś wspominał, że za 2 stówki brałby od razu...

Edytowane przez vBB
gallery_1_2_27047.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Informacja start

potwierdzam - Amfidiusz jest zaufanym kontrahentem. Można przeprowadzić transakcję za moim pośrednictwem

Informacja stop

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jeszcze dodatkowe koszty, jak np. w/w 10$ ? Faktycznie, gdyby tak było, to 30 zł to nie tak dużo, żeby brać 'używkę', chociaż to zawsze zostanie kilka zł na browarek ^_^

Skontaktuj go ze mną, to porozmawiamy

Ok, powiedz tylko, czy numer gg ten co masz w profilu jest aktualny?

gallery_1_2_27047.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja start

potwierdzam - Amfidiusz jest zaufanym kontrahentem. Można przeprowadzić transakcję za moim pośrednictwem

Informacja stop

Dzięki!

Ok, powiedz tylko, czy numer gg ten co masz w profilu jest aktualny?

Koszt zawiera już zmianę domeny. Przedstawiona suma gwarantuje wszystkie możliwości CSEO na forum kupującego.

Numer gg jest aktualny (1006244). Dostępny jestem także poprzez prywatną wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam do sprzedania licencję na najlepszą aplikację stworzoną pod IP.Board zwiększającą możliwości SEO skryptu. Więcej o sile CSEO możecie przeczytać tutaj.

Licencja jest dożywotnia i dotyczy zarówno wersji IPB 2.x, jak i IPB 3.x. Dożywotnie jest również wsparcie techniczne producenta.

Koszt nowej licencji wynosi 90$. Ja swoją oddam za 70$, co przy obecnym kursie wyniesie: 235zł. Cena zawiera zmianę domeny.

Wpłata na mBank. Mogę wystawić na Allegro. Możemy również dokonać transakcji przez DawPiego (jesli się zgodzi).

Ofertę na razie umieszczam jedynie tutaj. Za dwa dni przedstawię ją na pozostałych forach o IP.Board.

Nie żebym się czepiał, ale...

This purchase will allow you to use the CommunitySEO [iPB SEO Module] software indefinitely, unrestricted. You will not be recurringly billed for use of the software, and the software will never become disabled (unless a separate violation of the license agreement occurs). Support is provided for the first year at no extra charge. Upgrades are provided indefinitely.

http://communityseo.com/forums/Enforcement-License-Terms-t11137.html

Po roku trzeba płacić 30$ za kolejny rok wsparcia technicznego ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak uważasz. Żeby nie robić OT to napiszę tylko że wg mnie ta informacja była od "zawsze" a teraz tylko dali informację że będą to egzekwować.

Najwyżej jak ktoś będzie zainteresowany licencją to się upewni na własną rękę ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Discount on pricing

Great news! For the next 2 weeks, we will be offering our perpetual CommunitySEO license at a discount for new purchases. by using the discount code "CSEO2.0" when you purchase CommunitySEO you can take $20 off our already low price of $90, making your purchase just $70. Act fast, as this discount is only in place for the next 2 weeks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licencja jest dożywotnia i dotyczy zarówno wersji IPB 2.x, jak i IPB 3.x. Dożywotnie jest również wsparcie techniczne producenta.

Jak widać wsparcie jest dostępne.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Oferta to oferta. Chcesz skorzystać, korzystaj. Nie chcesz, a nic konkretnego do dodania nie masz - nie pisz.

P.s. to taka sugestia dla czytających ten temat i każde podobne

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.