Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(Pav31) RSS Export


Pavulon

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa pliku: (Pav31) RSS Export

Autor: Pavulon

Data wysłania: 16 cze 2010

Data aktualizacji: 17 wrz 2010

Kategoria: Modyfikacje

Wersja modyfikacji: 1.0.2

Aplikacja w odróżnieniu od standardowego eksportu RSS'ów umożliwia automagiczne generowanie kanałów dla wszystkich forów i tematów.

Ustawienia umożliwiają m.in. na ograniczenie działów z których będzie możliwy eksport oraz grup które będą mogły korzystać z tej opcji.

Zmiany:

1.0.2

-Poprawienie błędów w przyjaznych linkach

-Zmiana sortowania

1.0.1

-Dodanie możliwości wyłączenia eksportu

-Przeniesienie ustawień do modułu administracyjnego

1.0.0

-Pierwsze wydanie

Pobierz plik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne, bo instaluje się jak aplikacja a działa jak hook :) Po kliknięciu w "Aplikacje" pojawia się na rozwijanej liście ale po kliknięciu w link do modyfikacji przenosi na stronę główną PA. Da się natomiast normalnie wejść w ustawienia jak w większości hooków, czyli z poziomu Tools & Settings > Ustawienia > Hooks.

Brakuje również opcji wyłączenia moda, znaczy powinno być coś w rodzaju: System aktywny - Tak Nie.

EDIT: No i coś mod nie działa, ustawiłem wszystko w porządku, tak jak chciałem ale niestety nowe kanały RSS się nie pojawiły, chyba, że trzeba coś jeszcze zmieniać gdzieś indziej...

Edytowane przez vBB
gallery_1_2_27047.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Pavulon po prostu nie dodał modułu administracyjnego do wyświetlenia ustawień, a tychże samych nie ukrył.. Nie ma co narzekać - z czasem się nauczy.. Jak coś to służę radą. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja broń Boże nie mam do niego pretensji i nie narzekam :) Super, że ktoś kolejny wydał moda i to takiego przydatnego. Służę mu pomocą zgłaszając takie rzeczy jak te wyżej :D

PS.

Brakuje również opcji wyłączenia moda, znaczy powinno być coś w rodzaju: System aktywny - Tak Nie.

EDIT: No i coś mod nie działa, ustawiłem wszystko w porządku, tak jak chciałem ale niestety nowe kanały RSS się nie pojawiły, chyba, że trzeba coś jeszcze zmieniać gdzieś indziej...

gallery_1_2_27047.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcje On/Off dodam, z modułem administracyjnym popróbuje.

A jeżeli linki się nie pokazują może to znaczyć że masz jakiś hook (typu (T30) Show Reputation in Topic View) który w tym przeszkadza.

Na liście modułów przenieś (Pav31) RSS Export niżej (nawet na sam dół) i problem powinien zniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli linki się nie pokazują może to znaczyć że masz jakiś hook (typu (T30) Show Reputation in Topic View) który w tym przeszkadza.

Być może, aczkolwiek jeśli już, to inny hook, ponieważ w/w przez Ciebie nie posiadam.

Na liście modułów przenieś (Pav31) RSS Export niżej (nawet na sam dół) i problem powinien zniknąć.

Tak też zrobię, przetestuję i dam znać.

gallery_1_2_27047.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Manager

Stanowczo potrzeba wersji angielskiej, by wyruszyć w świat i reklamować ize pl! A dodając plik na forum IPS-u daj tylko mirror - z linkiem do nas. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Manager

Dobra, sporko błędów - sortowanie odwrotne - lepiej nowsze na górze niż na dole. Plus jak wchodzę w RSS z wiadomości z IPS, to mam eksport ale z propozycji.. :)

Podgląd live u nas na forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Manager

To nie jest post związany z modyfikacją, więc takie sprawy by prosił załatwiać poprzez prywatną korespondencję, dziękuję.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.