Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Koszta, gdzie kupić i ogólne pytanko o IPB


shaxo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Zabieram się tak i się zebrać nie mogę ponieważ chce przenieś swoje forum o lvl wyżej i zamierzam kupić licencje IPB ale mam kilka pytań dotyczące tego silnika.

1. Jak to jest licencja jest dożywotnia a tak jak piszą support mam na 6 miesięcy czy jak to jest bo jedni mówią tak a inny mówią innaczej i sam już nie wiem kto mówi dobrze.

2. Jak to jest z modyfikacjami mogę sobie sam pobierać i wgrywać? I czy trudno się wgrywa takowe modyfikacje i czy osoba która ma pierwszy raz kontakt z tym skryptem a miała już doczynienia z innymi silnikami darmowymi poradze sobie ?

3. No i naważniejsze gdzie mogę zakupić taką licencję bo słyszałem od znajomego że podobno tutaj u was na forum są osoby które prowadzą sprzedaż licencji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Poczytaj: Są tam odpowiedzi na większość, jak nie wszystkie Twoje pytania. Jak coś nadal nie jasne to śmiało pytaj.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem ale jednak nadal na jedno moje pytanie nie znam odpowiedzi a dokładnie jak to jest.

Co jeżeli po 6 miesięcy wygaśnie a ja nie przedłóżę to co licencja przestaje działąć czy to tylko do supportu nie ma dostępu i do aktualizacji ? Bo nie wiem jak to jest czy po 6 miechach też licka przestaje dziłać i nie mogę już korzystać z forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 6 miesiącach nie masz dostępu do supportu i download'u. (Chcesz mieć ? To właśnie przedłużasz to za 25$)

Licencja jest zawsze dożywotnia, obojętnie czy bez supportu czy z supportem. Twoje forum będzie legalne! :)

Edytowane przez matthewk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pociągnę trochę ten temat bo chciałbym coś uściślić odnośnie możliwości po 6 msc :)

Co to znaczy, że nie będę miał dostępu do downloadu? Chodzi o oficjalny/płatny download? Czy jeśli wejdę sobie na to forum do działy modyfikację i pobiorę jakąś darmową modyfikację to będę mógł ją zainstalować? Czy modyfikacje pobrane w trakcie tych 6 msc z płatnego downloadu będą funkcjonować po tym okresie?

Pozdrawiam,

Odin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Co to znaczy, że nie będę miał dostępu do downloadu? Chodzi o oficjalny/płatny download?

Oficjalny i tracisz dostęp do MP - czyli do nieoficjalnych modyfikacji.

Czy jeśli wejdę sobie na to forum do działy modyfikację i pobiorę jakąś darmową modyfikację to będę mógł ją zainstalować?

Będziesz mógł.

Czy modyfikacje pobrane w trakcie tych 6 msc z płatnego downloadu będą funkcjonować po tym okresie?

To zależy czy zakodowane (wątpię). Generalnie będziesz mógł. Bo musisz oddzielić oficjalne produkty od tych tworzonych przez inne osoby.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ale trochę nie rozumiem. Czym się różni nieoficjalna modyfikacja z pierwszego cytatu z darmową modyfikacją z drugiego? :)

Co to znaczy, że nie będę miał dostępu do downloadu? Chodzi o oficjalny/płatny download?

Oficjalny i tracisz dostęp do MP - czyli do nieoficjalnych modyfikacji.

Czy jeśli wejdę sobie na to forum do działy modyfikację i pobiorę jakąś darmową modyfikację to będę mógł ją zainstalować?

Będziesz mógł.

Edytowane przez Odin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.