Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Notatka moderatora - poszukiwany plugin


Rekomendowane odpowiedzi

W środowisku IP.Board jestem nowy, dlatego też nie znam nazw i użyteczności pluginów. Do rzeczy - poszukuję pluginu w stylu Notatka Moderatora - Moderator po edycji tematu zostawia specjalną notatkę z upomnieniem, informacją, np. o ostrzeżeniu.

Wiem, że po edycji tematu jako Adminstrator, Moderator mam możliwość wpisania powodu i zaznaczenia - "Wyświetlaj linię Edytowane przez", ale na kilku innych forach zauważyłem kolorowe obramowanie do tej informacji o edycji.

Więc chciałbym was poprosić o pomoc w poszukiwaniu albo takiej modyfikacji albo edycji stylu tak, aby było obramowanie tej informacji o edycji.

Przepraszam także, jeśli wybrałem zły dział na ten temat, ale uznałem go za najlepszy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedź. A gdybym chciał zedytować styl tak aby nadać ramkę zwykłej informacji o edycji i ewentualnie jakąś małą ikonkę (wykrzyknik) to byłby ktoś w stanie mi pomóc, pokierować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.