Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nietypowy problem: JS od szybkiej odpowiedzi i zwijania tematów a kod AdTaily


eider
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez JamLasica,

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś kiedykolwiek spotkał się na swoim forum z takowym problemem, że gdy użytkownik w swoich ciasteczkach ma jakieś od AdTaily to zwijanie działów i edytor tekstu nie działa. Przeglądając internet natrafiłem na parę podobnych problemów na jakiś sieciach CS. Problem powoduje dokładnie cookies o nazwie '__adtaily_loc_city'. Jego treść ustawiana jest w moim wypadku na 'Krak%F3w' co powoduje nieznane dalej problemy w skryptach JS od IPS. Po zmianie na 'Krakow' problem znika ;-) Czy ktoś wie może gdzie szukać problemu w plikach forum?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również w tej kwestii pisałem do adtaity i czekam na ich odpowiedz.

Miałem ten sam problem. 

Po usunięciu ciasteczek  działało na jakiś czas po czym znów to samo się działo.

Chwilowe lekarstwo to wyłączenie reklam

"Ale ja mam oryginalny klucz patrz!"

http://scr.hu/1p4s/in3pa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź od AdTaily:

Witam serdecznie!

W cookie widget AdTaily zapisuje tylko dozwolone znaki (zgodne z RFC). Znak "%" jest dozwolonym znakiem. Zresztą już po wejściu na losowy temat http://fullserver.eu/topic/2037-typowanie-wynik%C3%B3w/ w document.cookie znajdziemy zapisane dane:

"tapatalk_redirect4=false; modtids=%2C"

Jak widać nie tylko skrypt AdTaily zapisuje znak %.

Pozdrawiam,

maciej.wiszowaty
Community Manager
AdTaily

 

Obawiam się, że nie liczą się z tym problemem, ale zobaczymy jak dalej się to pociągnie. %F3 to znak 'ó' dlatego też freamwork IP.Board się wywala. Zamiana Krak%F3w na Krak%2Cw pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie wyłączyć adtaily co jest jedynym rozwiązaniem.

Szkoda ze w tym momencie pozbawiam sie + 100 zł zarobku z samych reklam w moim przypadku.

Ale dobre jest to ze np reszta użytkowników forum nie ma tego problemu tylko np ja lub kolega co w zakopanym mieszka.

"Ale ja mam oryginalny klucz patrz!"

http://scr.hu/1p4s/in3pa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem pojawia się tylko gdy AdTaily dodaje nietypowe znaki. Przed chwilą otrzymałem od nich odpowiedź z której wynika jednoznacznie, że leją na ten problem ciepłym moczem. Podobnie zresztą jak IPS które odsyła mnie do AdTaily

Edytowane przez eider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.