Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Dziwna strona, przy próbie wejścia na stronę główną forum.


hegus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Mam oto taki problem. 

Przy wpisaniu frazy np.  " forum wędkarskie" (na różnych przeglądarkach) i próbie wejścia na forum http://forumwedkarskie.pl/, najpierw wyświetla mi się taka oto strona:

post-12560-0-52279900-1356682671_thumb.p

Nie za każdym razem, ale się wyświetla.

Czy to jest jakiś wirus? jeżeli tak macie może pomysły jak to usunąć?

Narzędzia dla webmasterów nic jeszcze nie pokazują, ale zauważyłem nagły spadek pozycji na słowa kluczowe forum w google. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ja bym sprawdził całe FTP oraz SQL pod kątem wirusów i nieodpowiedniego oprogramowania. Ostatnio dość dużo forów na IP.Board padło ofiarą ataków.

Moja rada to zawsze aktualizować forum do wydawanych wersji oraz wgrywać łatki bezpieczeństwa - jak np. ostatnią z wczoraj.

  • Lubię to 2

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatki wgrywam na bieżąco.
Strona przedstawiona na grafice wyświetliła mi się tylko raz od daty napisania tego tematu, na około 50 prób, kilku użytkowników napisało, że u nich forum działa prawidłowo, żadna inna strona się nie otworzyła. 
Zauważyłem, że gdy wejdzie się bezpośrednio na forum, może nie pokazać się ta strona, ale jak się wpisze w google np. forum wędkarskie i kliknie link to już się wyświetli. 

 

Ja bym sprawdził całe FTP oraz SQL pod kątem wirusów i nieodpowiedniego oprogramowania.

 

Jak sprawdzić SQL czy są tam wirusy? 
Zarządzanie SQL / Kopia zapasowa i na komputerze skanować ? 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WarezDark

Witam

Mialem podobny problem,nie umieszczels zadnych banerow na stronie?

W moim przypadku byl to wirus na serwerze,podczas wgrywania benra jakos sie zalapal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę sobie poradzić z rozwiązaniem tego problemu.

Antywirusy nic nie pokazują. 

pliki core_bublic_global.php ,    conf_global.php oraz htaccess  są w porządku. 

Tu są podobne tematy:

http://community.invisionpower.com/topic/375454-my-site-redirecting-to-url4short/?hl=url4short.info

http://community.invisionpower.com/topic/298511-my-site-is-getting-repeatedly-hacked-via-a-tinyurlinfo-re-direct/

Może macie jakieś propozycje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WarezDark

W moim przypadku admin serwera rozwiazal problem,niby antywirus nic nie lapal,ale jednak syf gdzies siedzial.

 

Ja mam serwer dedykowany i wynajetego czlowieka do dogladania serwera,nie wiem jak Ty masz,czy masz caly serwer czy tylko konto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.