Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Shoutbox został wyłączony


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam,

wraz z wprowadzaniem nowych standardów zdecydowaliśmy się na wyłączenie shoutboxa, na rzecz innego skryptu - IP.Chatu! :)

Został wykupiony plan pozwalający na przebywane maksymalnie 20 osób online na czacie. Myślimy, że to wystarczy, ale jeśli będzie potrzeba to i ten limit zostanie podniesiony.. :D

Zapraszamy do korzystania!

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Przy okazji informacji o zamknięciu SB informuję, że dostęp do czatu jest limitowany i by się tam dostać należy posiadać minimum 15 napisanych postów.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym lepsze? W tym że jak sie chce napisać głupie "Hai" to trzeba przechodzić na podstronę? Ze jak sie chce zobaczyć co tam sie dzieje to też trzeba przechodzić na podstronę? Czy może to ze nie mozna sobie poczytać co tam inni piszą?

To już lepszy jest pokój na czaterii, nie wspomnę już o kanale na IRC-u.

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie dogodzimy wszystkim - to pewne.. :)

Osoby które dzień w dzień rozmawiały na SB jakoś przestawiły się na czat.. Osoby z 'doskoku' już biadolą. :D

Kto będzie chcieć pogadać to na pewno nas znajdzie..

Hey hey przygodo!

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo przywróciłem SB, ponieważ serwery IPS-u lecą sobie z nami w kulki. :)

Jeżeli mogę wtrącić 5 groszy, od kilkunastu lat od pierwszych wydań phpBB , przez Przema i od IPB 2.1 do dziś pierwszą rzeczą po upgrad'e jakiej szukałem to właśnie shoutbox. IPB może mieć najlepszy chat na świecie a shoutbox będzie czymś magicznym i nie odzownym na każdym forum.

Popatrz na inne fora, na tysiące for, każde ma SB - więc wyłamywanie się to strzał w kolano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo przywróciłem SB, ponieważ serwery IPS-u lecą sobie z nami w kulki. :)

Jeżeli mogę wtrącić 5 groszy, od kilkunastu lat od pierwszych wydań phpBB , przez Przema i od IPB 2.1 do dziś pierwszą rzeczą po upgrad'e jakiej szukałem to właśnie shoutbox. IPB może mieć najlepszy chat na świecie a shoutbox będzie czymś magicznym i nie odzownym na każdym forum.

Popatrz na inne fora, na tysiące for, każde ma SB - więc wyłamywanie się to strzał w kolano.

Dokładnie tak! :]

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie znam się na IPB i tych wszystkich Waszych nazewnictwach bo nie muszę , od tego jest admin a ja mam tylko forum ale od 15 lat korzystam z fajnych rzeczy typy IRC , shoubox itd i uważam jak koledzy wyżej : forum bez SB to d*pa blada i nie ważne czy tu na tym forum korzystam z niego czy nie , ogólnie mówię o posiadaniu na forum SB , gdyby go nie miał IPB , pewnie w życiu bym go nie kupił , chat jest fajny ale nie ma tego uroku , spędzam kilka godzin dziennie na SB i nie widzę forum bez tego dodatku ale jeśli ktoś nie lubi rozmawiać , nie ma o czym lub jest monotematyczny i potrafi rozmawiać tylko o skryptach i innych mało potrzebnych rzeczy dla forumowicza , no to pewnie nie potrzeba mu SB , czasem wpadnie na czata i się cieszy że może jakieś zdanie napisać...róznych ma Bozia lokatorów jak widać w przedmiotowym temacie :-)

Pozdrawiam wszystkich

P.S MotyF i UNbreak - podpisuje sie pod Wami :-)

Edytowane przez Dychowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli preferuję czata od SB, to jestem monotematyczny? Szkoda ^_^

:thumbsup:

Nie , preferujesz czat a nie jesteś monotematyczny :-) tylko bez sensu jest kupować czat jeśli mam free SB , wypowiedz dot.monotematyczności dotyczyła osób nie korzystających z SB ani czata a Ty jak wiem korzystasz :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Od paru dni jest i SB i czat.. I tak patrzę i patrzę i wychodzi, że odkąd włączyłem ponownie SB to na czat nikt nie wchodzi. :thumbsup:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.