Jump to content

Cz3ster

Member
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.1
 • Forum
  Jak zrobie dam url

Recent Profile Visitors

2,216 profile views

Cz3ster's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

7

Reputation

5

Community Answers

 1. Witam próbował ktoś integrować IPB 4 z WP4? Ogólnie chciałbym sie dowiedziec czy na dziec dzisiejszy jet taka mozliwość, niestety nie mam czasu by przetestowac dlatego pytam o sprawdzone rozwiązania.
 2. Dokładnie, zamiast 100 watków o transfer czy kupno licencji byłby jeden taki zbiorczy, i każdy się dopisuje jak ma jakies niejasności, na pewno mniej pracy dla moderatorów i mniej bezsensowych tematów.
 3. Witam, widziałem kiedyś moda/poradnik który pokazywał jak wyłączyć atrybut "nofollow" dla konkretnej domeny, można prosić o linka.
 4. Nie ma włączonej opcji Use .htaccess mod_rewrite
 5. Przy samym transferze może i nie ale zazwyczaj przed transferem nasz sprzedawca 'znika'. Ja ostatnio też kombinowałem z kupnem aczkolwiek jak to przemyślałem 'na trzezwo' to postanowiłem kupić nowa licencje.
 6. Reasumując 20$ odnowienie, 20$ transfer, xXx$ koszty 'uzywanej' licencji + ryzyko = [ciach] to i zbieraj na licencje. Jurij: Wyrażaj się kulturalnie, forum to nie podwórko. Następne takie zachowanie i posypią się %.
 7. Dlatego chciałem abyś przesłał jak ustawiłeś to w ACP, na pewno nie wina skryptu (jeśli nie grzebałeś). Nie chcesz pokazywać tego publicznie napisz PW.
 8. Musi chodzić, ostatnio podpinałem Certyfikat na przepisnawesele i wszystko śmiga, pokaż ustawienia z ACP.
 9. Zmień w ACP wszystkie ścieżki, które prowadzą do starej domeny.
 10. Edit: teez wyjaśnił Załóż PayPal konto będzie Tobie potrzebne do dalszych zakupów w MarketPlace.
 11. Jeśli zależy ci na jak najlepszej integracji portalu z forum to IP.Content będzie najlepszym wyborem, jak dla mnie jedyną godna alternatywa to WordPress.
 12. Zmień wysokość w CSS, dokładnie jest to id #branding, aktualnie masz 93px.
 13. Jest to nowa wersja (beta) forum IP.Board.
 14. Mnie ciekawi opcja 'Dożywotni VPS'. Korzysta ktoś z tego? W sumie za 324pln brutto taki serwer. Tylko pytanie ile firma jeszcze pociągnie.
 15. Polecam http://community.invisionpower.com/files/file/4300-m34-donate-sidebar/, sam używam hula aż miło i co ważne zarabia na utrzymanie forum
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.