Jump to content

Cz3ster

Member
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Cz3ster

 1. Witam próbował ktoś integrować IPB 4 z WP4? Ogólnie chciałbym sie dowiedziec czy na dziec dzisiejszy jet taka mozliwość, niestety nie mam czasu by przetestowac dlatego pytam o sprawdzone rozwiązania.
 2. Dokładnie, zamiast 100 watków o transfer czy kupno licencji byłby jeden taki zbiorczy, i każdy się dopisuje jak ma jakies niejasności, na pewno mniej pracy dla moderatorów i mniej bezsensowych tematów.
 3. Witam, widziałem kiedyś moda/poradnik który pokazywał jak wyłączyć atrybut "nofollow" dla konkretnej domeny, można prosić o linka.
 4. Nie ma włączonej opcji Use .htaccess mod_rewrite
 5. Przy samym transferze może i nie ale zazwyczaj przed transferem nasz sprzedawca 'znika'. Ja ostatnio też kombinowałem z kupnem aczkolwiek jak to przemyślałem 'na trzezwo' to postanowiłem kupić nowa licencje.
 6. Reasumując 20$ odnowienie, 20$ transfer, xXx$ koszty 'uzywanej' licencji + ryzyko = [ciach] to i zbieraj na licencje. Jurij: Wyrażaj się kulturalnie, forum to nie podwórko. Następne takie zachowanie i posypią się %.
 7. Dlatego chciałem abyś przesłał jak ustawiłeś to w ACP, na pewno nie wina skryptu (jeśli nie grzebałeś). Nie chcesz pokazywać tego publicznie napisz PW.
 8. Musi chodzić, ostatnio podpinałem Certyfikat na przepisnawesele i wszystko śmiga, pokaż ustawienia z ACP.
 9. Zmień w ACP wszystkie ścieżki, które prowadzą do starej domeny.
 10. Edit: teez wyjaśnił Załóż PayPal konto będzie Tobie potrzebne do dalszych zakupów w MarketPlace.
 11. Jeśli zależy ci na jak najlepszej integracji portalu z forum to IP.Content będzie najlepszym wyborem, jak dla mnie jedyną godna alternatywa to WordPress.
 12. Zmień wysokość w CSS, dokładnie jest to id #branding, aktualnie masz 93px.
 13. Jest to nowa wersja (beta) forum IP.Board.
 14. Mnie ciekawi opcja 'Dożywotni VPS'. Korzysta ktoś z tego? W sumie za 324pln brutto taki serwer. Tylko pytanie ile firma jeszcze pociągnie.
 15. Polecam http://community.invisionpower.com/files/file/4300-m34-donate-sidebar/, sam używam hula aż miło i co ważne zarabia na utrzymanie forum
 16. A wiadomo jak będzie z Hook'ami ? będą kompatybilne z wcześniejszymi wersjami?
 17. Za 20 Dolców DawPi ci sprzeda http://community.invisionpower.com/files/file/2688-dp34-adverts-in-topic/
 18. Dzięki za moda niestety nie skorzystam, zapewne będzie potrzeba grzebania w JS, domyślam się że to będzie plik public/js/ips.like.js. Jak coś wymyślę to napiszę dla potomnych.
 19. Witam, gdy kilka dziesiąt osób kliknie Lubie to, wyświetlana jest informacja w temacie (cytat niżej) i po kliknięciu na 158 innych osób dopiero mam rozszerzoną listę użytkowników. A ja chciałbym aby pod postem wyświetliło mi wszystkie osoby które to lubią, dla przykładu daję link do forum (na MyBB) jaki efekt chciałbym uzyskać. https://forum.mybboard.pl/watek-mybb-akcja-dziekuje-za-pomoc_5427
 20. Jest możliwość tworzenia stron przez użytkowników?
 21. Witam, jak mogę dodać kilka punktów Regulaminu dla danego działu forum? Przykład możecie zobaczyć na invisionize w dziale Zaprezentuj się. http://forum.invisionize.pl/forum/35-zaprezentuj-się/
 22. Nie mam aktywnej licencji i dlatego kombinuję. PS. Może ktoś podesłać na PW tego moda.
 23. Witam, przeszukałem forum w celu znalezienia rozwiązania na ukrycie tagu dla gości odwiedzających forum. Znalazłem kod od DawPi: if (!$this->memberData['member_id']) { $row['post'] = str_replace( "\n", " ", $row['post'] ); $row['post'] = preg_replace( "#\[code\](.+?)\[/code\]#i", 'tresc_do_podmiany', $row['post'] ); } Kod wklejam w pliku admin/applications/forums/modules_public/forums/topics.php pod funkcją: Wyłączam cache'owanie i przeglądając tenaty otrzymuję na forum takie błędy: Jest to pierwsza modyfikacja jaka chce wgrać, forum nowe i czyste. PS. Adres podam jedynie na pw, jak skończę z forum to w odpowiednim czasie napiszę odpowiedni temat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.