Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

wojcio935

Użytkownik
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.2.x

Recent Profile Visitors

1263 profile views
 1. Prawdopodobnie zablokowane porty przez hosting www.
 2. Napisałem że z oficjalnego marketu IPS.
 3. https://invisioncommunity.com/files/file/7456-gs-server-list/ Wtyczka zostala usunieta z oficjalnego marketu IPS.
 4. Napisałem, że autor wtyczki nie odpisuje Ehh, że takie rzeczy w markecie sprzedają, które nie mają żadnego wsparcia... Szkoda słów na to. Wydane tylko pieniądze.
 5. Sprawdziłem porty przez SSH. Jednak mieli rację, nic nie jest wycinane ani blokowane. Nie mam pomysłów :/
 6. Witam Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś ma problemy z aplikacją: https://invisioncommunity.com/files/file/7456-gs-server-list/ Po zainstalowaniu jej działa, ale gdy dodaje serwer to wyskakuje coś takiego: Pisałem do hostingu forum i pytałem się czy nie blokują portów. Oni stwierdzili, że u nich jest wszystko dobrze i nic nie blokują. Ktoś mógłby podsunąć jakiś pomysł co robię nie tak? Autor wtyczki nie odpisuje.
 7. Tak. Najnowsza wersja IPS na dzień dzisiejszy to 4.2.7.
 8. Witam Dzisiaj zauważyłem, że znikła mi opcja w profilu "Zmień pozycję tła". Wszystkie tła w profilach, które był ustawione wróciły do pozycji domyślnej. Na forum nic nie było zmieniane od dawna. Wersja forum: IPS 4.2.5
 9. https://invisioncommunity.com/buy/self-hosted Robisz krok po kroku.
 10. Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość przejrzenia dokładnych logów administracyjnych? Aktualnie jest możliwość przejrzenia logów, ale są one bardzo okrojone. Np. "Edytowano użytkownika:..." Chciałbym wiedzieć dokładnie co było zmieniane w tym profilu oraz przez kogo. Jest jakiś sposób na to?
 11. Przejdź na płatny hosting bo z tego co widzę siedzisz na darmowym ( cba.pl )
 12. Wątpię w to. U mnie jest identyczny problem ale z funkcją "deletecontent" Chce uruchomić ręcznie a i tak później jest blokada... Zobaczymy co support odpisze.
 13. https://invisioncommunity.com/buy/self-hosted
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.