Jump to content

Slovak

Member
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

About Slovak

 • Birthday 01/26/1992

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x
 • Forum
  kosmetykaaut.pl

Recent Profile Visitors

1,008 profile views

Slovak's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

4

Reputation

 1. Taki? https://kosmetykaaut.pl/artykuly/
 2. @SmQ, w Marketplace szukałeś? https://invisioncommunity.com/files/file/8975-pages-superblocks/
 3. Po zmianie <word key="user_own_activity_reply" js="0">%2$ odpowiedział %1$ →</word> na <word key="user_own_activity_reply" js="0">%2$s odpowiedział %1$s →</word> Zniknął od razu problem. Podobny błąd jest też w tej linii. <word key="user_own_activity_review" js="0">%2$ dodał opinię o %1$ →</word>
 4. @housemd, dedyk w thecamels.org. Posiedzę nam tym jeszcze i może wytropię problem.
 5. @housemd, żadnych błędów. @DawPi, przetestowałem na telefonie i na komputerze, za każdym razem przełączając język na Polski KA (tłumaczenie z wersji 4.3.6) problem znika. Uzupełniłem profil o adres. Na drugim forum nie mam z tym problemów.
 6. Wrzucałem "czystą" paczkę i to samo. Na próbę wrzuciłem spolszczenie z wersji 4.3.6 i wszystko działa jak należy.
 7. @DawPi, zupełnie nic, przyglądałem się temu kilka dni. Po przełączeniu na język angielski problem znika.
 8. Spolszczenie jest zawsze od Was i to w aktualnej wersji.
 9. Od czasu aktualizacji do 4.4.0 i później 4.4.1 występuję problem z ładowanie treści w kanałach aktywności i po kliknięciu pokaż więcej elementów aktywności, wyskakuje komunikat wystąpił błąd, podczas ładowania aktywności. IPS stwierdził dzisiaj, że problem leży w spolszczeniu.
 10. Może ktoś z Was spotkać się z dodatkiem, który umożliwia dodanie wszystkich lub kilku załączników do postu, bez potrzeby mozolnego klikania przy każdym "wstaw do odpowiedzi"? Przeszukałem marketplace i nic nie znalazłem.
 11. Mi osobiście domyślna funkcjonalność wystarcza i nie widzę w niej problemu, ale jestem osamotniony w tym wszystkim.
 12. @DawPi, ale ta funkcja tylko pobiera zdjęcia i nie wrzuca ich jako załączniki, nie przepisuje do użytkownika itd. Użytkownicy forum oczekują czegoś innego. "Obrazkowe" wytłumaczenie - zdjęcie nr 1 z zewnętrznego hostingu, powinno się być pobierane na serwer forum i wyświetlane w miejscu załącznika forum.
 13. Coś takiego nie wchodzi w grę, użytkownicy są zbyt leniwi i oczekują, że ich zdjęcia z zewnętrznych hostingów będą automatycznie pobierane przez skrypt forum jako załączniki.
 14. Zajmuje się specyficznym forum, gdzie zdjęcia w postach odgrywają ważną rolę i chcielibyśmy, aby nie znikały po jakimś czasie. Poszukuje rozwiązania, które pozwoli na automatyczne pobranie i wgranie na serwer forum zdjęć z zewnętrznych hostingów zdjęć jako załącznik przypisany do danego użytkownika. Opcja -> Wyświetlać grafiki z serwera lokalnego? Nie jest do końca tym czego oczekuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.