Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

biecu95

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About biecu95

 • Birthday 10/20/1995

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  PL

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x

Recent Profile Visitors

342 profile views
 1. Witam, Jak stworzyć takie ikonki w stopce forum?
 2. 🤧... nie doczytałem. Dzięki! A jest może jakaś alternatywa wtyczka, ręczna robótka? @aXen - look pm.
 3. Witam, Postanowiłem dodać ikonki do menu forum (obok danej zakładki). Posiadam aplikację: https://invisioncommunity.com/files/file/8935-menunavigation-icons/ Po konfiguracji oraz dodaniu obrazu w różnych pozycjach: przesłania obrazu, kod HTML itd po wciśnięciu "publikuj menu" - ginie dana zakładka z menu forum. Nie wyświetla się.
 4. Witam, Od jakiegoś czasu zauważyłem, iż dodanie jakiegokolwiek tematu z sporą ilością słów w tytule wątku nie dodaje automatycznie tagów w temacie. A nawet już jeśli doda to może jeden, dwa. Czy jest jest jakaś opcja na zmianę ustawień, limit?
 5. Witam, Po dwóch latach miesiąc temu wysłałem mailing przez ACP. Dziś również chciałem wysłać mailing i cały czas proces trwa w toku - "Nie rozpoczęto wysyłki". Czy IPS ma jakieś ograniczenia co do wysyłki mailingu? Raz na x czasu?
 6. Jeśli chodzi o tabelę serwerów na naxe to jest to aplikacja (dodatek) do skryptu IPS, więc musisz mi zainstalowany oprogramowanie.
 7. Cześć. Gdy dodaje szybką odpowiedź do danego tematu po kliknięciu "dodaj odpowiedź" długo się wysyła. Czasami trwa, że dopiero po minucie odpowiedź się dodaje. Co z tym robić?
 8. Zgłoś się do mnie, jeśli zechcesz. 50,00 PLN.
 9. Interesuje mnie unikatowy wygląd, oraz o własnych preferencjach.
 10. Witam, Zlecę wykonanie szaty graficznej + kodowanie dla forum dyskusyjnego. Budżet 1000zł. Po więcej informacji zapraszam na PW.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.