Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

LoveTherapy

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

LoveTherapy last won the day on February 6 2019

LoveTherapy had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutralna

About LoveTherapy

 • Birthday 06/30/1997

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.3.x

Recent Profile Visitors

863 profile views
 1. Usuń przypisaną osobę/grupę, albo edytuj uprawnienia. Wchodząc w edycję Odznacz wszystko i nadawaj tylko te rzeczy, do których chcesz, aby miał dostęp. Z Moderatorami jest tak samo.
 2. Grafiki samemu sobie tworzysz. Np. dla tematów możesz jakieś piórko w kółku, np Spolszczałam w ACP w tłumaczeniach
 3. Nazewnictwo i grafikę do tych nagród/trofeów samemu się dodaje. T&M wydają się ulepszoną wersją iAwards. Masz dwie "kategorie", które można wykorzystać. Dużym plusem jest to, że można wybrać opcję nagrody za np. X postów, która sama się nadaje W iAwards domyślnie nie ma możliwości takiego wyboru. Tak zwane Medale przypominają bardzo ten system nagród (: Łap niżej opcje, które są w trophies. Tak, wiem, tłumaczenie kwiczy.
 4. F12 i sprawdź, gdzie to się znajduje w skinie i wyszukaj po danej frazie (: Skoro w ustawieniach nie ma to w edycji stylu znajdziesz.
 5. ACP -> Użytkownicy -> Grupy -> wybierasz grupę -> Zawartość
 6. niemożliwe. kiedyś edytowałam ten skin pod kolorystykę fioletową z tego co pamiętam i nie miałam żadnych problemów sprawdź w edycji skinu kolory, a jeśli tam nie ma to w css przeszukaj. Być może zmieniłeś kolor tylko w jednym miejscu, a jest to rozmieszczone w kilku + inny szablon
 7. Na wersję 4.0 spotkałam coś takiego, lecz na 4.1/4.2 nie widziałam. Możesz szukać po frazach "show forums moderators"
 8. Z tego co pamiętam była wtyczka, ale była ona na 3.4.x: "Secondary Groups Indicator v4.0.0" czy coś w ten deseń. Nie spotkałam nigdzie informacji, czy istnieje takowa na IPS, a szkoda. Pewnie jakiś programista by Ci to napisał odpłatnie.
 9. F12, zaznaczasz w "Zbadaj element" dany obszar i wyskakuje Ci część kodu, który odpowiada za dany element. Wyłapujesz główną frazę, a potem odnajdujesz w wyszukiwarce w css. Pamiętaj, żeby najpierw skopiować sobie całość, zanim zaczniesz edycję.
 10. Jeżeli nadal szukasz pomocy @Adam Grzelak Logujesz się do ACP, Fora. Wybierasz dany dział, w którym chcesz umieścić ten regulamin. Klikasz na ten trójkącik Wybierasz "Regulamin forum" Gotowe :v Jeżeli odkopałam to wybaczcie
 11. Jejku, wielkie dzięki za tę wstawkę!
 12. Być może masz coś źle w ustawieniach powiadomień?
 13. Sprawdź dokładnie uprawnienia działów itd. oraz grupy gości. Musi działać
 14. Możesz również użyć tego: https://invisionpower.com/files/file/8016-user-options-in-postbit/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.