Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

WSPIERAJ forum :)

rammiro

Użytkownik
 • Zawartość

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.1.x

Ostatnie wizyty

710 wyświetleń profilu
 1. rammiro

  Szukam pluginu do kolorowania składni Java etc

  Faktycznie. Brakuje jednak Javy i Kotlina, na których mi zależy.
 2. Usunąłem z FTP, następnie pobrałem starszą versję (1.0.6 przeznaczoną dla IPS 4.2, wcześniejsza była pod 4.3) i był ten sam błąd. Zauważyłem, że aplikacja widnieje na liście (nie wiem czy była tu wcześniej): Po kliknięciu plusika jest taki błąd:
 3. Kiedy klikam "Instaluj" pokazuje się okienko z informacją: Pobrałem wtyczkę i to plik *.tar, nie .xml. Przeszukałem wszystkie foldery i tam również nie znalazłem żadnego xml. Autor wtyczki nie zamieścił instrukcji jak ją zainstalować. Dodane: OK, okazało się, że to nie plugin a aplikacja. Przy próbie instalacji mam taki error:
 4. Dziękuję! Wtyczka ciekawa, dla testu kupiłem, tylko nie potrafię jej zainstalować. Po pobraniu nie ma pliku *.xml, a *.tar. Rozpakowałem, dodałem przez FTP do folderu /plugins/ i nie wiem co dalej. Nie widać jej w panelu admina.
 5. Rozwijam forum o programowaniu i przydałaby mi się wtyczka, która kolorowałaby składnię kodu. Czy taki plugin istnieje?
 6. Chciałbym wykonać trzy zmiany w szablonie forum: 1. Wstawić grafikę pomiędzy działy na forum 2. Wstawić grafikę na pasku z tytułem działu 3. Zmienić kolor paska z tytułem działu. Wszystko tak jak na załączonej makiecie. Jakiego kodu powinienem użyć w szablonie? Z góry dziękuję za pomoc!
 7. Chciałbym wkleić poniższy kod do szablonu globalTemplate, zaraz przed znacznikiem </head> if( ! \IPS\Member::loggedIn()->inGroup( 4, 70, 29, 19, 32, 68, 17, 42, 28, 9, 14, 15, 21, 35, 69, 45, 31 ) ) { <center> <script type="text/javascript" src="https://adres-strony-www.com/lib.min.js" async></script> </center> } Jednak po zapisaniu coś nie działa i kod wyświetla się jak zwykły tekst. Czy czegoś tu brakuje?
 8. Chciałbym wyłączyć z wyświetlania określonego kodu kilka grup zarejestrowanych użytkowników. Jak to zrobić? Jaki jest na to kod?
 9. Czyli pełen kod powinien wyglądać tak? <?php if( \IPS\Dispatcher::i()->controller == 'login' ) { } else { <<<<<<< TUTAJ WKLEJAM KOD REKLAMY ADSENSE >>>>>>> } ?>
 10. Myślę, że tak. Tylko jak napisać te warunki by wykluczyć wyświetlanie kodu pod tymi 3 adresami? Nie jestem programistą...
 11. Tak, korzystałem. Ale zawodził mnie, dlatego postanowiłem na sztywno wrzucić kod w template strony.
 12. Dostałem upomnienie od AdSense, że wyświetlam reklamy na stronach, które nie posiadają treści. Wypunktowali je, to generalnie strona logowania: http://domena.pl/login/ http://domena.pl/login/?cookieCheck=1 http://domena.pl/login/?do=link&ref=aHR0cDovL2ZvcnVtLmFuZHJvaWQuY29tLnBsL2xvZ2luLw== Kod reklamy mam wpięty na sztywno w template. W jaki sposób mogę rozwiązać ten problem? Tzn. by wykluczyć wyświetlanie danego kodu na stronie logowania?
 13. Dzięki! Masz pomysł jak takie zapytanie do PMA by wyglądało?
 14. Chciałbym dowiedzieć się w jaki sposób mogę odnaleźć wszystkich użytkowników, którzy napisali wątek lub post w danym subforum, a następnie wyeksportować tę listę (nicki + adresy mailowe). W PMA jest coś do tego czy phpMyAdmin? Drugie pytanie - czy IPS zapisuje kto wchodzi w jaki dział/wątek? Można wylistować osoby, które kiedykolwiek odwiedziły dany dział? Jeśli nie - czy znacie jakieś narzędzie do tego? Z góry dziękuję za pomoc.
 15. rammiro

  Problem z dodaniem rejestracji poprzez Google

  Też nie działa. W pierwszym linku gdy chciałem subdomene zastąpić gwiazdką to w ogóle nie dało się zapisać. Następnie probowałem wpisać http:/domena.pl oraz http:/subdomena.domena.pl i nic. W drugim linku zostawiłem http://subdomena.domena.pl/applications/core/interface/google/auth.php
×