Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Coraz więcej niechcianych rejestracji


merymaster

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Na forum rejestruje się coraz więcej kont z mailem typu [email protected] itd. Dzieje się tak pomimo potwierdzenia by @ oraz pytania kontrolnego w formularzu. Co mogę jeszcze zrobić, żeby dopuszczać do rejestracji tylko realnych użytkowników?

 

Pozdrawiam

 

Forum komputerowe - zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz być zalogowany z konta, które ma wykupioną licencję na produkty IPS (wygasłą, bądź aktywną), aby móc pobierać pliki. Co do samego problemu, to dodaj jeszcze ze dwa inne pytania lub zamień obecne pytanie na inne i sprawdź, czy problem będzie się powtarzał. Warto też odnowić licencję, żeby posiadać filtr antyspamowy od IPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz być zalogowany z konta, które ma wykupioną licencję na produkty IPS (wygasłą, bądź aktywną), aby móc pobierać pliki. Co do samego problemu, to dodaj jeszcze ze dwa inne pytania lub zamień obecne pytanie na inne i sprawdź, czy problem będzie się powtarzał. Warto też odnowić licencję, żeby posiadać filtr antyspamowy od IPS.

Jestem na koncie gdzie mam licencję wygasłą (kupiona w 2011 roku). Nie mogę pobrac linku podanego wyżej.

Forum komputerowe - zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.