Jump to content

xAdr1an

Member
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.6

Recent Profile Visitors

1,471 profile views
 1. w logach systemu nie pokazuje nic co jest związane z tym, tylko, że ludzie próbują się zalogować, bo forum off
 2. Wolałbym jednak zostać przy obecnej wersji i na owej wersji naprawić owy błąd
 3. Forum jest na wersji 4.4.6 i próbuje wgrać styl na ową wersje i błąd występuje. Tak chcę wgrać plik .xml Załączniki normalnie mogę do postów dodawać - nie ma żadnego błędu. Co do tych ustawień ścieżek to jeśli ci chodzi o to o co myślę to też chyba problemu z tym nie ma. Pomagam na forum od paru dni i po prostu było parę problemów typu - nie dało się rejestrować itd. i wcześniej normalnie mogli wgrywać wtyczki, style. Nie wiem od czego to zależne...
 4. Powiem Ci, że to obojętne jaki plik, ale przy każdej aplikacji, wtyczce lub stylu owy błąd występuje Ale próbuje wgrać jakiś styl z działu download który znajduje się na stronie Pecetowicz
 5. Problem jest właśnie taki, że nic z nich nie da się wywnioskować... Jeśli ci o to chodzi
 6. Cześć. Nie potrafię się uporać z jednym błędem a mianowicie gdy chcę wgrać na forum jaki kol wiek styl/aplikację lub wtyczkę to wyskakuje mi taka o to informacja: Co mam poradzić w tej sytuacji? Liczę na szybką i skuteczną pomoc.
 7. Siemka. Na wielu forach widziałem czasowego bana na shoutbox. Nie wiem totalnie jak to zrobić czy to jakaś odpowiednia aplikacja czy coś... pomoże ktoś? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 8. @ref Proszę o pomoc... wszystkie zadania typu dodanie postu, reputacji, wysłania wiadomości itp. wykonuje bardzo długo... aż wywala forum użytkownikowi... Jest to na każdym stylu... Pilnie proszę o pomoc!
 9. Ty masz jakieś braki? Weź proszę cie opuść ten temat bo widzę, że z myśleniem z twojej strony to zbyt dużo... Powie mi ktoś dokładnie jak to zrobić?
 10. Polecam czasami czytać ze zrozumieniem. NIE WIEM KTÓRA LINIJKA DOKŁADNIE JEST OD TEGO. KTÓRA LINIJKA DOKŁADNIE JEST OD TEGO.
 11. Nawet kiedy jest źle, są gorsze dni, nie wiem czy to deszcz, czy Twoje łzy... będę tylko z Tobą, będę tylko z Tobą

  1. Show previous comments  1 more
  2. xAdr1an

   xAdr1an

   @Amfidiusz z tobą jak mi pomożesz z 2 problemami hehe ^^ tematy są napisane ;d xD

  3. Amfidiusz

   Amfidiusz

   Przyjdź wieczorem, to chętnie pomogę... :spiteful:

  4. Jurij
 12. Nie wiem która dokładnie linijka od tego jest... chciałbym gotowca krop po kroku jak się tego pozbyć...
 13. Wylaczylem... nadal niestety problem występuje :/
 14. Z tym poradnikiem nic nie zrobie ;') Bo totalnie nie wiem która linijka od tego... dlatego proszę od razu o pomoc co jak zrobić... bo na pewno ktoś miał już z tym problem.
 15. Nie wiem co dokładnie w tym edytować... tu ten problem ;') Dlatego napisałem temat...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.