Jump to content

R.1

Member
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

R.1 last won the day on June 7

R.1 had the most liked content!

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.5.x
 • Forum
  CS-RzeZnia.eu

Recent Profile Visitors

584 profile views

R.1's Achievements

 1. Raportowałem że ten skin: , a nie jak Ty piszesz że jest sprzedany. Raportowałem go bo miałem tego skina użyć do innego projektu nieopartego o CS 1.6 czy CSGO. Dlatego w ów czas poprosiłem o zamknięcie bo miałem użyć tego stylu który teraz sprzedaję do projektu, ale go nie użyję ponieważ mam inny styl bliżej spełniający moje kryteria ktory wystarczy zaktualizowac do 4.6 oraz poukładac resztę do postawienia tego czego chcę wiec ten wrócił na sprzedaż. Podsumowując: Styl Obecny sprzedaję bo mi nie jest potrzebny a myślałem że na nim postawię coś innego, dlatego mój 2 post ze sprzedażą.
 2. Jak chcesz możesz usunąć ze względu na to iż tu więcej szczegółów podałem niż tam, więc Twoja wola co z tym zrobisz.
 3. Witam forumowiczów. Na sprzedaż posiadam "Unikatowy ciemny szablon o tematyce CS 1.6 / CS:GO pod Invsion Community 4.6.0". Sprzedaż tylko i wyłącznie dla 1 Osoby !!! Cena: 500zł Kto pierwszy ten lepszy, ponieważ masz pewność że nikt inny tego stylu nie zakupi nigdzie indziej. W skład stylu wchodzą: Komplet PSD zakodowany styl w formacie .xml Banery działów Szablony moderacyjne Wykonanie: Design: Damian K. - https://www.pecetowicz.pl/profile/3290-damson/ & https://damiankubisiak.com/ Code: Paweł K. - https://www.pecetowicz.pl/profile/34279-pawel/ & https://pawelcode.eu/ Opinie o transakcjach z moją osobą (niewiele ich bo dopiero co postanowiłem założyć ten wątek): https://www.pecetowicz.pl/topic/opinie-o-uzytkowniku-atypowy-104379/ Screen Szablonu: https://i.imgur.com/JDyJmQ1.png Kontakt: PW: @R.1 STEAM: https://steamcommunity.com/id/Atypowy2k3 Discord: Atypowy#5069
 4. Witam na sprzedaż posiadam unikatowy ciemny szablon o tematyce CS 1.6 / CS:GO pod Invsion Community 4.6. Sprzedaż tylko i wyłącznie dla 1 Osoby !!! Cena: 500zł Kto pierwszy ten lepszy, ponieważ masz pewność że nikt inny tego stylu nie zakupi nigdzie indziej. Wykonanie Stylu: Design: https://damiankubisiak.com Code: https://www.facebook.com/pawelcodeeu Screen: https://i.imgur.com/JDyJmQ1.png Kontakt: STEAM: https://steamcommuni.../id/Atypowy2k3/ Discord: Atypowy#5069
 5. Wam też sypie błędem w wersji 1.2.0 gdy chcecie usunąć nick właściciela z tabelki ?
 6. SMTP podłączone już poprawnie i śmiga wszystko bez problemów, można temat Close.
 7. hmm... powiem Ci tak że to róznie jest. Czasem te emaile przychodzą od razu bez problemu i na wp i na interię a czasem w ogóle. Cholera wie od czego to zależne. Nie chcę przez takie coś tracić userów, więc przez to co napisałeś co ja zacytowałem masz na mysli kontakt z Hostingiem gdzie mam emaila?
 8. Witam borykam się z tym że nie zawsze lecz zdarza się że niektórym userom po prostu nie przychodzi link aktywacyjny zaraz po rejestracji? Najczęsciej zdarza się to dla emaili takich jak wp.pl interia.pl W tym momencie ustawiona wersja wysyłania PHP wcześniej na MyDevilu SMTP podłączone i problem nadal występował. PS. Wysyłana wiadomość testowa dochodzi bez problemu an podany przeze mnie adres email.
 9. Dziękuję. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam.
 10. Cześć mam pytanie a zarazem zagwostkę. Lecz na wstępie zaznaczę że jeśli źle nazwałem temat to przepraszam i proszę o edycję. Pierwszy raz to widzę Panowie. Jak się tego pozbyć edycja kodu czy coś do wyłączenia???
 11. Tak jak w tytule jak zrobić, pozbyc się tego aby emaile wysyłane z potwierdzeniem rejestracji z linkiem aktywacyjnym oraz inne Emaile wysyłane do Uzytkowników nie trafiały do nich do folderu Spam bo tam najczesciej trafiaja.
 12. Niewidoczna reCAPTCHA - ustawione domyślnie było zmieniłem na reCAPTCHA v2 na cos jeszcze szczegolnie mam w ochronie antyspamowej zwrocic uwagę ?
 13. Witam dziś niespodziewanie jeden ze znajomych miał błą poczas rejestracji. Przegladarka Firefox na kompie wywalało błąd typu: nie sprawdzane na innej przeglądarce w komputerze czy przeszło. Próba rejestracji powiodła się z tefelonu Kolega otrzymał info że aby dokończyć proces musi potwierdzić email i tu moje pytanie: Czemu przy nim 1 pozycja na SS widnieje napis Ten użytkownik musi zostać zatwierdzony recznie?
 14. Mistrz!! Dziękuję bit zmieniony i teraz działa jak należy. Dziękuję uprzejmie za pomoc. Pozdrawiam i problem można uznać na rozwiązany
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.