Jump to content

R.1

Member
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.5.x
 • Forum
  CS-RzeZnia.eu

Recent Profile Visitors

513 profile views
 1. Dziękuję. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam.
 2. Cześć mam pytanie a zarazem zagwostkę. Lecz na wstępie zaznaczę że jeśli źle nazwałem temat to przepraszam i proszę o edycję. Pierwszy raz to widzę Panowie. Jak się tego pozbyć edycja kodu czy coś do wyłączenia???
 3. Tak jak w tytule jak zrobić, pozbyc się tego aby emaile wysyłane z potwierdzeniem rejestracji z linkiem aktywacyjnym oraz inne Emaile wysyłane do Uzytkowników nie trafiały do nich do folderu Spam bo tam najczesciej trafiaja.
 4. Niewidoczna reCAPTCHA - ustawione domyślnie było zmieniłem na reCAPTCHA v2 na cos jeszcze szczegolnie mam w ochronie antyspamowej zwrocic uwagę ?
 5. Witam dziś niespodziewanie jeden ze znajomych miał błą poczas rejestracji. Przegladarka Firefox na kompie wywalało błąd typu: nie sprawdzane na innej przeglądarce w komputerze czy przeszło. Próba rejestracji powiodła się z tefelonu Kolega otrzymał info że aby dokończyć proces musi potwierdzić email i tu moje pytanie: Czemu przy nim 1 pozycja na SS widnieje napis Ten użytkownik musi zostać zatwierdzony recznie?
 6. Mistrz!! Dziękuję bit zmieniony i teraz działa jak należy. Dziękuję uprzejmie za pomoc. Pozdrawiam i problem można uznać na rozwiązany
 7. Mam problem nie mogę tego wyłączyć poprzez: Jakieś propozycje gdzie te powiadomienia wyłączyć ?? ?? ?? ??
 8. Oto część wiadomości od Suppottu: Autor stylu przez IPS został powiadomiony oraz miał x godzin czasu an poprawę. Poprawka wysłana więc problem rozwiązany.
 9. Dobra nie moge edytowac działam z supportem Jeśli otrzymam od nich pomoc i dowiem się co było przyczyną to z pewnością się tą wiedzą z wami podziele.
 10. To jeszcze zapytam o jedną rzecz. IPS poprosił o dostęp do FTP itp rzeczy przez client area - Review/Update Access Information I tu moje pytanko: Poproszony zostałem o uzupełnienie tych danych Głownie nie wiem co Admin CP .htaccess jak byś mógł powiedziec czy dobrze to wypełniam oraz co to admin .htaccess byłbym wdzieczny PS oraz co to jest SFTP
 11. Witam zakupiłem motyw https://invisioncommunity.com/files/file/8621-haze-45/ Zainstalowałem i działa pięknie po 1 dniu wyskoczyła mi niby aktualizacja. 1.png załącznik Czemu niby a otóż temu że po kontakcie z autorem stylu otrzymałem odpowiedź że nie było aktualizacji że wersja 3.0.7 jest ostatnią wersją i nie było aktualizacji do 3.0.8 i ze tylko ja i jeszcze 1 osoba ma takie coś. 2.png załączik Cache wyczyszczone wylogowałem sie z marketu i wyczyscilem cache nadal nie pomaga jakies pomysły ? bo cały czas widzę tą niby aktualizację
 12. Witam. Pytanie mam o formatowanie rang: Chciałbym uzyskać coś takiego NazwaGrupy <sup>PrefixGrupy</sup NickUzytkownikaGrupy <sup>PrefixGrupy</sup jest taka możliwość uzyskania tego ? Ponieważ borykam się z ustawieniem tego i tego aby prefix zarówno był przy nazwie grupy jak i nicku uzytkownika tef grupy? i jak to wygladać będzie gdy dany user bedzie posiadac 2 rozne takowe grupy
 13. Dziękuję wszystko poszło zgodnie z planem. @aXen Dziękuję za szybka odpowiedź. Temat można zamknąć. Pozdrawiam i Wesołych Świąt wam zawczasu życzę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.