Jump to content

R.1

Member
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

R.1 last won the day on June 7

R.1 had the most liked content!

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.6.x
 • Forum
  PolskiFreestyle.pl

Recent Profile Visitors

643 profile views

R.1's Achievements

 1. Spoko myślałem że coś takiego był skoro ja się mylę to dzięki za odpowiedź i temat wyczerpany więc moderator niech czyni powinność. Close. Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam. 😋
 2. Witam. Co odpowiada za formatowanie nazwy użytkownika w ACP w zakładce użytkownicy. Zainstalowałem forum jak dawniej i wcześniej po dodaniu kodu formatowania rang nawet nick użytkownika jeśli miał przyznaną rangę np Moderator to w ACP był w kolorze rangi a teraz go ni ma macie jakieś pomysły od czego jest to zależne? Prefix formatowania: <span style="color: #FF0000; text-shadow: 1px 1px 10px #FF0000; font-weight: bold; background: url(Link)"><i class="fas fa-star fa-spin" aria-hidden="true"></i>
 3. Raportowałem że ten skin: , a nie jak Ty piszesz że jest sprzedany. Raportowałem go bo miałem tego skina użyć do innego projektu nieopartego o CS 1.6 czy CSGO. Dlatego w ów czas poprosiłem o zamknięcie bo miałem użyć tego stylu który teraz sprzedaję do projektu, ale go nie użyję ponieważ mam inny styl bliżej spełniający moje kryteria ktory wystarczy zaktualizowac do 4.6 oraz poukładac resztę do postawienia tego czego chcę wiec ten wrócił na sprzedaż. Podsumowując: Styl Obecny sprzedaję bo mi nie jest potrzebny a myślałem że na nim postawię coś innego, dlatego mój 2 post ze sprzedażą.
 4. Jak chcesz możesz usunąć ze względu na to iż tu więcej szczegółów podałem niż tam, więc Twoja wola co z tym zrobisz.
 5. Witam forumowiczów. Na sprzedaż posiadam "Unikatowy ciemny szablon o tematyce CS 1.6 / CS:GO pod Invsion Community 4.6.0". Sprzedaż tylko i wyłącznie dla 1 Osoby !!! Cena: 500zł Kto pierwszy ten lepszy, ponieważ masz pewność że nikt inny tego stylu nie zakupi nigdzie indziej. W skład stylu wchodzą: Komplet PSD zakodowany styl w formacie .xml Banery działów Szablony moderacyjne Wykonanie: Design: Damian K. - https://www.pecetowicz.pl/profile/3290-damson/ & https://damiankubisiak.com/ Code: Paweł K. - https://www.pecetowicz.pl/profile/34279-pawel/ & https://pawelcode.eu/ Opinie o transakcjach z moją osobą (niewiele ich bo dopiero co postanowiłem założyć ten wątek): https://www.pecetowicz.pl/topic/opinie-o-uzytkowniku-atypowy-104379/ Screen Szablonu: https://i.imgur.com/JDyJmQ1.png Kontakt: PW: @R.1 STEAM: https://steamcommunity.com/id/Atypowy2k3 Discord: Atypowy#5069
 6. Witam na sprzedaż posiadam unikatowy ciemny szablon o tematyce CS 1.6 / CS:GO pod Invsion Community 4.6. Sprzedaż tylko i wyłącznie dla 1 Osoby !!! Cena: 500zł Kto pierwszy ten lepszy, ponieważ masz pewność że nikt inny tego stylu nie zakupi nigdzie indziej. Wykonanie Stylu: Design: https://damiankubisiak.com Code: https://www.facebook.com/pawelcodeeu Screen: https://i.imgur.com/JDyJmQ1.png Kontakt: STEAM: https://steamcommuni.../id/Atypowy2k3/ Discord: Atypowy#5069
 7. Wam też sypie błędem w wersji 1.2.0 gdy chcecie usunąć nick właściciela z tabelki ?
 8. SMTP podłączone już poprawnie i śmiga wszystko bez problemów, można temat Close.
 9. hmm... powiem Ci tak że to róznie jest. Czasem te emaile przychodzą od razu bez problemu i na wp i na interię a czasem w ogóle. Cholera wie od czego to zależne. Nie chcę przez takie coś tracić userów, więc przez to co napisałeś co ja zacytowałem masz na mysli kontakt z Hostingiem gdzie mam emaila?
 10. Witam borykam się z tym że nie zawsze lecz zdarza się że niektórym userom po prostu nie przychodzi link aktywacyjny zaraz po rejestracji? Najczęsciej zdarza się to dla emaili takich jak wp.pl interia.pl W tym momencie ustawiona wersja wysyłania PHP wcześniej na MyDevilu SMTP podłączone i problem nadal występował. PS. Wysyłana wiadomość testowa dochodzi bez problemu an podany przeze mnie adres email.
 11. Dziękuję. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam.
 12. Cześć mam pytanie a zarazem zagwostkę. Lecz na wstępie zaznaczę że jeśli źle nazwałem temat to przepraszam i proszę o edycję. Pierwszy raz to widzę Panowie. Jak się tego pozbyć edycja kodu czy coś do wyłączenia???
 13. Tak jak w tytule jak zrobić, pozbyc się tego aby emaile wysyłane z potwierdzeniem rejestracji z linkiem aktywacyjnym oraz inne Emaile wysyłane do Uzytkowników nie trafiały do nich do folderu Spam bo tam najczesciej trafiaja.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.