Jump to content

R.1

Member
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.5.x
 • Forum
  CS-RzeZnia.eu

Recent Profile Visitors

552 profile views
 1. SMTP podłączone już poprawnie i śmiga wszystko bez problemów, można temat Close.
 2. hmm... powiem Ci tak że to róznie jest. Czasem te emaile przychodzą od razu bez problemu i na wp i na interię a czasem w ogóle. Cholera wie od czego to zależne. Nie chcę przez takie coś tracić userów, więc przez to co napisałeś co ja zacytowałem masz na mysli kontakt z Hostingiem gdzie mam emaila?
 3. Witam borykam się z tym że nie zawsze lecz zdarza się że niektórym userom po prostu nie przychodzi link aktywacyjny zaraz po rejestracji? Najczęsciej zdarza się to dla emaili takich jak wp.pl interia.pl W tym momencie ustawiona wersja wysyłania PHP wcześniej na MyDevilu SMTP podłączone i problem nadal występował. PS. Wysyłana wiadomość testowa dochodzi bez problemu an podany przeze mnie adres email.
 4. Dziękuję. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam.
 5. Cześć mam pytanie a zarazem zagwostkę. Lecz na wstępie zaznaczę że jeśli źle nazwałem temat to przepraszam i proszę o edycję. Pierwszy raz to widzę Panowie. Jak się tego pozbyć edycja kodu czy coś do wyłączenia???
 6. Tak jak w tytule jak zrobić, pozbyc się tego aby emaile wysyłane z potwierdzeniem rejestracji z linkiem aktywacyjnym oraz inne Emaile wysyłane do Uzytkowników nie trafiały do nich do folderu Spam bo tam najczesciej trafiaja.
 7. Niewidoczna reCAPTCHA - ustawione domyślnie było zmieniłem na reCAPTCHA v2 na cos jeszcze szczegolnie mam w ochronie antyspamowej zwrocic uwagę ?
 8. Witam dziś niespodziewanie jeden ze znajomych miał błą poczas rejestracji. Przegladarka Firefox na kompie wywalało błąd typu: nie sprawdzane na innej przeglądarce w komputerze czy przeszło. Próba rejestracji powiodła się z tefelonu Kolega otrzymał info że aby dokończyć proces musi potwierdzić email i tu moje pytanie: Czemu przy nim 1 pozycja na SS widnieje napis Ten użytkownik musi zostać zatwierdzony recznie?
 9. Mistrz!! Dziękuję bit zmieniony i teraz działa jak należy. Dziękuję uprzejmie za pomoc. Pozdrawiam i problem można uznać na rozwiązany
 10. Mam problem nie mogę tego wyłączyć poprzez: Jakieś propozycje gdzie te powiadomienia wyłączyć ?? ?? ?? ??
 11. Oto część wiadomości od Suppottu: Autor stylu przez IPS został powiadomiony oraz miał x godzin czasu an poprawę. Poprawka wysłana więc problem rozwiązany.
 12. Dobra nie moge edytowac działam z supportem Jeśli otrzymam od nich pomoc i dowiem się co było przyczyną to z pewnością się tą wiedzą z wami podziele.
 13. To jeszcze zapytam o jedną rzecz. IPS poprosił o dostęp do FTP itp rzeczy przez client area - Review/Update Access Information I tu moje pytanko: Poproszony zostałem o uzupełnienie tych danych Głownie nie wiem co Admin CP .htaccess jak byś mógł powiedziec czy dobrze to wypełniam oraz co to admin .htaccess byłbym wdzieczny PS oraz co to jest SFTP
 14. Witam zakupiłem motyw https://invisioncommunity.com/files/file/8621-haze-45/ Zainstalowałem i działa pięknie po 1 dniu wyskoczyła mi niby aktualizacja. 1.png załącznik Czemu niby a otóż temu że po kontakcie z autorem stylu otrzymałem odpowiedź że nie było aktualizacji że wersja 3.0.7 jest ostatnią wersją i nie było aktualizacji do 3.0.8 i ze tylko ja i jeszcze 1 osoba ma takie coś. 2.png załączik Cache wyczyszczone wylogowałem sie z marketu i wyczyscilem cache nadal nie pomaga jakies pomysły ? bo cały czas widzę tą niby aktualizację
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.