Jump to content

Klub Malawi

Member
 • Posts

  307
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Klub Malawi

 1. Po usunięcie i dodaniu działa poprawnie, za jakiś czas nie działa potem znowu działa itd. Za każdym razem gdy nie działa a usunę i dodam ponownie widget to działa poprawnie. I tak w kółko.
 2. Grupa gość ma nie widzieć profili. Tak jak DawPi napisał, sprawdzam jako admin
 3. Szczerze to tylko sprawdzałem kilka razy przełączając się na domyślny i zawsze działało. Przełączę się na domyślny na dłuższy czas żeby sprawdzić. Widget online na domyślnym też inaczej wygląda. Na naszym motywie jakiś przecinek z przodu (nie zawsze) i userzy online inaczej poukładani. Jak się wyloguję to na widgecie online wciąż jestem przez jakiś czas. Zrzuty zrobione w tym samym czasie dla porównania.
 4. Witam. Po aktualizacji do 4.6.x standardowo posypały się niektóre funkcje w naszym motywie. Większość poprawiona, ale z jednym bez Was sobie nie poradzę. Na domyślnym motywie jest OK więc na pewno się da zrobić. Najlepsze jest to, że raz jest OK a za chwilę już nie. Chodzi o klikalne nicki w widgetach. Na pierwszym załączniku nicki podświetlone na błękitno można kliknąć i przenosi tam gdzie powinno na drugim zał. nicki na biało nie da się kliknąć. Nie wiem gdzie mam to szukać. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
 5. A tyle patrzyłem w ustawienia grupy... 😁 Dzięki.
 6. Witam. Czy istnieje modyfikacja albo wbudowane narzędzie do zatwierdzania przez moderatorów pierwszych postów? Zdarza się, że ktoś się rejestruje tylko po to żeby wrzucić jakąś reklamę czy link do jakieś strony i już się nie pojawia. Chciałby aby np. pierwsze 5 postów nowego użytkownika musiało być zatwierdzone przez moda. A może znacie jakiś inny sposób na takich spamerów? Dzięki
 7. Po kliknięciu w temat w nieprzeczytanych. Po kliknięciu w kropę koło tematu przenosi poprawnie do pierwszej nieprzeczytanej. To ja chyba nie do końca kumam. To wszystkie zmiany trzeba poprawić? To nie będzie wtedy to samo co domyślny skin?
 8. Znam to narzędzie, ale tego jest masa. Może masz pomysł gdzie w przybliżeniu szukać? Może np. Unread albo coś innego? Wiele jest różnic między naszym skinem a domyślnym.
 9. Jest wtyczka "Mark notification read from toast Włączona1.0.1" kasuje powiadomienie na dzwonku po kliknięciu w chmurkę i odczytaniu posta. Wyłączyłem testowo, zobaczymy. PS na domyślnym jest dobrze. Gdzie mogę szukać błędu?
 10. Musiałbym spytać kogoś na forum bo u mnie działa poprawnie. Jeżeli to skin to gdzie szukać żeby poprawić? No i czemu jednym działa a innym nie?
 11. Tak ma domyślnie każdy użytkownik a mimo to nie wszystkim działa.
 12. Witam. Na forum mam ustawione dla wszystkich "Przejdź do komentarzy, których nie przeczytałem". U większości użytkowników działa poprawnie, ale część przenosi do pierwszego postu część odsyła do ostatniego. Co może być powodem tego i jak mogę temu zaradzić?
 13. Dziękuję panowie za pomoc. Motyw uporządkowany. Można zamknąć.
 14. @aXendziała. Dziękuję. Jedno słowo a tyle frajdy 😃
 15. Tak. Na mobilnej są takie jak ranga a na komputerze jednakowe.
 16. Witam. Kiedyś był dodatek, chyba na 4.0 zmieniający kolor nicku ta taki jaka jest ranga na forum. Czy jest modyfikacja taka, która by to wymusiła na wersji komputerowej? Na mobile to dodali a na komp nie. Chodzi o wersję 4.5. Dzieki.
 17. W ACP było kiedyś "Język" -> "tłumaczenia" teraz jest "Lokalizacja"-> "tłumaczenia" W skrzynce odbiorczej jest też do poprawy.
 18. Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę. W ACP było kiedyś "Język" -> "tłumaczenia" teraz jest "Lokalizacja"-> "tłumaczenia" W skrzynce odbiorczej jest też do poprawy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.