Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Wargor

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.2.x

Recent Profile Visitors

439 profile views
 1. Szczerze mówiąc ja go wyłączyłem bo bardzo spowalniał rejestrację i jakoś nie zauważyłem by zaczęły się rejestrować jakiekolwiek boty czy inne konta-spam. System ten wyłączyłem parę tygodni temu i do tej pory nie mam ani jednego konta. Wygląda na to, że sam skrypt jest wystarczająco zabezpieczony i zwykła captcha wystarcza. Jak dla mnie nie potrzeba dodatkowo obciążać forum w/w systemem.
 2. Tak ale także o opcję: Rocket Loader™ BETA Improve load time for pages that include JavaScript. Jeśli to masz wyłączone to nie mam już pomysłu... w każdym razie tak jak wspomniałem, korzystam z CF i nie mam takiego problemu.
 3. Osobiście korzystam z CF i nie mam tego problemu. Nie włączyłeś przypadkiem opcji przyspieszenia ładowania strony? Tam jest taka opcja, że przyspiesza Javę, HTML itp. - osobiście z tego nie korzystam bo właśnie są problemy, np. wycina fragmenty kodu (m.in. javy).
 4. Witam, Mogę prosić o instrukcję dla domyślnego szablonu aby subfora był w kolumnach? Wersja IPS najnowsza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.