Jump to content

Wargor

Member
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.2.x

Recent Profile Visitors

843 profile views

Wargor's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Szczerze mówiąc ja go wyłączyłem bo bardzo spowalniał rejestrację i jakoś nie zauważyłem by zaczęły się rejestrować jakiekolwiek boty czy inne konta-spam. System ten wyłączyłem parę tygodni temu i do tej pory nie mam ani jednego konta. Wygląda na to, że sam skrypt jest wystarczająco zabezpieczony i zwykła captcha wystarcza. Jak dla mnie nie potrzeba dodatkowo obciążać forum w/w systemem.
 2. Tak ale także o opcję: Rocket Loader™ BETA Improve load time for pages that include JavaScript. Jeśli to masz wyłączone to nie mam już pomysłu... w każdym razie tak jak wspomniałem, korzystam z CF i nie mam takiego problemu.
 3. Osobiście korzystam z CF i nie mam tego problemu. Nie włączyłeś przypadkiem opcji przyspieszenia ładowania strony? Tam jest taka opcja, że przyspiesza Javę, HTML itp. - osobiście z tego nie korzystam bo właśnie są problemy, np. wycina fragmenty kodu (m.in. javy).
 4. Witam, Mogę prosić o instrukcję dla domyślnego szablonu aby subfora był w kolumnach? Wersja IPS najnowsza.
 5. Niestety, nie znajduje mi fragmentu z pierwszego posta napisanego przez @Macsch15 - nawet jak próbuję wyszukać tylko fragment... Mój plik: http://wklejto.pl/299082 Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.