Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

Dr.C4M3L3ON

Użytkownik
 • Content Count

  530
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  -brak-
 1. Dr.C4M3L3ON

  Nokia N900

  Nie no, ogólnie to się przymierzałem do kupna n900 bo mi się podoba, ale stwierdziłem, że jednak zostaję jeszcze na mojej starej dobrej n96 która jeszcze w miarę dobrze się sprawuje. Porównując ceny nowej n900 z Twoją to nowa kosztuje 479 Euro :wyglad: czyli jakieś 1900 zł.
 2. Dr.C4M3L3ON

  Nokia N900

  Coś mało za nią chcesz, to jest oryginał made in finland, czy podróba made in china? Może powiesz coś więcej o przeszłości tego telefonu?
 3. Nie widzę różnicy :wyglad: To nałóż soczewki
 4. o krwa http://www.sadistic.pl/skacowana-ekspedientka-vt49913.htm
 5. Dr.C4M3L3ON

  Dowcipy.. :-)

  Żona z salonu krzyczy do męża w kuchni... - Kochanie!!! - no? - Masz rączki? - no mam... - To zrób mi kanapkę:*:* Mąż krzyczy do żony... - kochanie!!! - Tak? - masz nóżki? - No mam:) - to wy***rdalaj!!!
 6. Dr.C4M3L3ON

  Wasze pojazdy

  Z tym, że ta tapetka to tak dla jaj.
 7. Dr.C4M3L3ON

  Wasze pojazdy

  To i ja się pochwalę moim gratem.
 8. Jak Ty nawet zdania poprawnie ułożyć nie umiesz, popełniasz błędy składniowe itp. To forum ma licencję i jestem tego pewny, bez sprawdzania, jakbyś chciał wiedzieć to forum jest Oficjalnym partnerem IPS'u.
 9. A można wiedzieć w jaki sposób Ty nabyłeś swój 4 cyfrowy numer Gadu-gadu?
 10. Dr.C4M3L3ON

  Dowcipy.. :-)

  Na parkingu stoi VW Golf. W pewnym momencie podbiega do niego kolo w dresie, wywala szybę, ładuje się do środka, rwie kable, odpala "na krótko" i z piskiem odjeżdża ! Tak jedzie ale rozgląda się po wnętrzu auta, wali się w łysy łeb i mówi: - O żesz k**wa, to mój. Jedzie dres BMW i złapał gumę. Zatrzymał się na poboczu i zmienia koło. Podjeżdża mercedes wysiada dresiarz i się pyta: - Co robisz? - Odkręcam koło - odpowiada facet. Ten z mercedesa bierze kamień wali w szybę i mówi: - To ja wezmę radio.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.