Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Kupię krótki nr gg


WarninG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

To, że ludzie handlują narkotykami nie znaczy, że jest to legalne.

Nie można sprzedawać numerów GG - żadnych.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, powiem tak. Nawet jeśli trafisz na kogoś, z kim się dogadasz i dostaniesz upragniony numer Gadu-Gadu, to taka osoba może w banalny sposób go odzyskać. Wystarczy mail do tech[at]gadu-gadu.pl (nie wiem, może teraz ten mail się zmienił) w którym poinformuje o włamaniu oraz poda: datę rejestracji (w przybliżeniu), na jaki mail konto było zarejestrowane na początku, jaki mail ustawiony był przez zmianą i kilka podobnych informacji. I co? I zostajesz na lodzie, bo nawet jeśli spiszesz z nim umowę, to nie wygrasz w sądzie gdyż Wasze działanie było nielegalne i zabronione przez usługodawcę, a sam numer zostanie zwrócony do puli lub zatrzymany przez Gadu-Gadu dla siebie. Tak to wygląda.

Pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Na mój numer 7129 jest przypisany mój mail: web ( [at] vct [dot] pl - serio mam przedstawiać dowód czy wierzysz?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie numer musi być krótki, ja np. mam 7 cyfrowy, ale jest dość fajny (ma wyjątkową kombinację cyfr). Dostałem go przypadkiem, gdyż mój długo nieużywany numer kilka lat temu wygasł, i zaraz po tym udało mi się wylosować mój obecny :)

Jak rozumiem 4 cyfrowy numer potrzebny ci jest do szczęścia? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wyskoczyłeś z tym mp3 <lol2> Chyba wiesz ze mp3 można sciągaj ale nie można już udostępniać dalej;]

też mam fajny nr gg losowo ;P xx3333 (xx to dwie cyfry)

Co wy piszecie ze nie można :wyglad: W Polsce wszystko można bo to POLSKA nawet ludzie sprzedają na allegro nie swoje mody do csa ;D hahaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wszystko co nielegalne to można ściągać "dla własnego użytku", natomiast nielegalne jest już udostępnianie :] A że większość programów działa tak że ściągając udostępniasz....

Ale to nie ma nic wspólnego z tematem... Kiedyś za gówniarza miałem chyba z 4-5cyfrowy numer gadu-gadu, ale wtedy była moda częstego zmieniania numeru, więc i ja zmieniłem, i teraz mam 7 cyfrowy i nie jestem kul :< Ale to boli :wyglad:

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.