Jump to content

Dr.C4M3L3ON

Member
 • Posts

  530
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Dr.C4M3L3ON

 1. Dr.C4M3L3ON

  Nokia N900

  Nie no, ogólnie to się przymierzałem do kupna n900 bo mi się podoba, ale stwierdziłem, że jednak zostaję jeszcze na mojej starej dobrej n96 która jeszcze w miarę dobrze się sprawuje. Porównując ceny nowej n900 z Twoją to nowa kosztuje 479 Euro :wyglad: czyli jakieś 1900 zł.
 2. Dr.C4M3L3ON

  Nokia N900

  Coś mało za nią chcesz, to jest oryginał made in finland, czy podróba made in china? Może powiesz coś więcej o przeszłości tego telefonu?
 3. Nie widzę różnicy :wyglad: To nałóż soczewki
 4. o krwa http://www.sadistic.pl/skacowana-ekspedientka-vt49913.htm
 5. Żona z salonu krzyczy do męża w kuchni... - Kochanie!!! - no? - Masz rączki? - no mam... - To zrób mi kanapkę:*:* Mąż krzyczy do żony... - kochanie!!! - Tak? - masz nóżki? - No mam:) - to wy***rdalaj!!!
 6. Z tym, że ta tapetka to tak dla jaj.
 7. To i ja się pochwalę moim gratem.
 8. Jak Ty nawet zdania poprawnie ułożyć nie umiesz, popełniasz błędy składniowe itp. To forum ma licencję i jestem tego pewny, bez sprawdzania, jakbyś chciał wiedzieć to forum jest Oficjalnym partnerem IPS'u.
 9. A można wiedzieć w jaki sposób Ty nabyłeś swój 4 cyfrowy numer Gadu-gadu?
 10. Na parkingu stoi VW Golf. W pewnym momencie podbiega do niego kolo w dresie, wywala szybę, ładuje się do środka, rwie kable, odpala "na krótko" i z piskiem odjeżdża ! Tak jedzie ale rozgląda się po wnętrzu auta, wali się w łysy łeb i mówi: - O żesz k**wa, to mój. Jedzie dres BMW i złapał gumę. Zatrzymał się na poboczu i zmienia koło. Podjeżdża mercedes wysiada dresiarz i się pyta: - Co robisz? - Odkręcam koło - odpowiada facet. Ten z mercedesa bierze kamień wali w szybę i mówi: - To ja wezmę radio.
 11. I co, taki wentylator bez obramowania zdaje egzamin? Gniazdo usb daje prąd? Daje, wiec można podpinać różne urządzenia, byle nie przesadzić. Na podobnej zasadzie działają podstawki chłodzące do laptopów. http://allegro.pl/wiatrak-ogrodowy-producent-220-cm-wk11-i1200192767.html ten to by to na pewno schłodził ;D
 12. Nadal nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytanie. Jeżeli chcesz podpiąć wentylator pod złącze USB Potrzebne Ci będą: -Wentylator (najlepiej zwykły - żadne podświetlane badziewie zabierające cenny prąd) ** -Kabel USB z jedną wtyczką (męską) -Lutownica i cyna (opcjonalnie) -Taśma izolacyjna -miernik (opcjonalnie) Oto schemat wtyczki USB (patrz standard A): Wentylator podepnij pod 1 i 4: 1 (czerwony) to zasilanie +5V 4 (czarny) to masa Co do kolorów kabli nie jestem pewien, dlatego warto się wyposażyć w miernik. Kable najlepiej jest zlutować. Mniej więcej już wiesz co i jak, do roboty. ** żeby było łatwiej:
 13. Po pierwsze to wiatraki mielą zboże na mąkę, w komputerze są wentylatory. Po drugie co za urządzenie chcesz chłodzić? Można wiedzieć?
 14. http://www.youtube.com/watch?v=acG0XKn9IyQ
 15. Tak, ten blog w ipb3 z wyglądu jest tragiczny. :] Gdzie znajduje się "Zmien wygląd" ?
 16. Pudzian po prostu mu wpier er er dolił, mutant z niego i cześć.
 17. To 6 postów już masz za sobą, pozostało napisać ci jeszcze 4.
 18. Musisz po prostu zmienić kolor w css, zainstaluj firebuga, sprawdź jaka klasa odpowiada za tą czcionkę, wejdź w acp > zaloguj się > look & feel > TWÓJ SKIN > Edit Stylesheet (CSS Advanced Mode) i znajdź tam tą klasę i zmień kolor.
 19. Ja zawsze pieska przewożę w foteliku wtedy wiem że jest bezpieczny. Żart ! zawsze siedzi sobie z tyłu i szczeka.
 20. Wyłączył bo pewnie nie wie czym to grozi, więc przypominam że bez captchy istnieje zagrożenie zasypanie forum botami spamującymi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.