Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Pola Profilu się nie wyświetlają na forum


Yattamanek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pewien problem, którego próbowałem rozwiązać na kilka sposobów ale nie wychodziło.

Podstawowe pola które widnieją podczas obcowania z forum (czytanie postów itp itd):

grupa

postów

rejestracja

płeć

skąd

gamertag

Próbowałem wrzucić jeszcze np nr gg oraz wiek ale za cholerę nie udaje się.

Ponadto chciałbym wrzucić pole: Skąd się dowiedziałeś o naszym forum. Ale w taki sposób aby odpowiedź widniała jedynie wchodząc w profil użytkownika. A na dzień dzisiejszy jest to możliwe dopiero jak wejdę w Edycję Użytkownika (jako administrator).

Próbowałem zrobić obie sprawy poprzez Members > Manage Custom Profile Fields ale jakoś nie wychodzi mi.

dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dokładnie tak, bo właśnie tam się to robi.

A skoro chcesz to wyświetlać tylko w profilu, to szablon tematu zostaw pusty. :(

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że dobry screen wrzuciłem.

Co do tego Skąd się dowiedziałeś o naszym forum to już ogarnąłem i jest w profilu jako poprzednie pola.

Ale jaka jest zasada aby dorzucić parę pól i aby wyświetlały się na forum pod awatarem?

http://img97.imageshack.us/img97/1073/beztytuunzj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ale jaka jest zasada aby dorzucić parę pól i aby wyświetlały się na forum pod awatarem?

Przecież pisałem wyżej. Dlaczego nie czytasz uważnie? Opcję Formatować wyświetlanie w widoku tematu? uzupełnij o podany kod w opisie tegoż ustawienia.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki a teraz coś poważniejszego. Jest pewien pomysł:

Użytkownicy wpadli na pewien pomysł.

Może przedstawię to od strony techczniej.

Użytkownicy konsoli Xbox360 w każdej grze mają ileś osiągnięć które mogą zdobyć. Potem tymi osiągnięciami (oraz listą gier) mogą się pochwalić za pomocą strony www.mygamercard.net, poprzez wrzucenie bbcode na forum, który jest generowany ,,na żywo"

wygląda to tak:

SarkonPL.png

I teraz pytanie, Czy da się zrobić tak, aby w odpowiednim polu wpisać swój gamertag (czyli nazwa użytkownika zarejestrowana w danej konsoli do grania) i aby w tym polu gdzie jest wiek, data rejestracji, skąd, nr gg itp itd. widniał taki obrazek, który byłby automatycznie generowany?

przykładem może być ta strona. Po lewej mają ten gamercard. http://xboxforum.pl/gier-f12/gry-ktore-najbardziej-zawiodly-2224.html

dzięki wielkie za odpowiedzi. Są one naprawdę pomocne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Na pewno trzeba stworzyć nowy tag BBCode, a tam zakodować pobieranie tychże informacji.

[ + ]

Ooo, to to: XBL Gamertag?

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.