Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Reklame dowolnych rozmiarów,w dowolnym miejscu za 20zł /msc


Macsch15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chyba się ośmieszasz w tym momencie, nie dość, że Pagerank = 0, to jeszcze w google masz aż 123 wyniki do Twojego bloga :%-): ( http://www.google.com/search?hl=pl&client=firefox-a&hs=41g&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&q=site%3Amacsch15.pl&btnG=Szukaj&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai= ) No stary i ty 20 zł chcesz? bez jaj.. please.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700 uniq miesiąc? Licząc że to daje 1500 odsłon. Gdzie standardowa cena za 1000 odsłon to 10zł, czyli 150zł za 1500 odsłon. Jeśli nie kierować się standardowymi cenami, liczę że minimum chciał bym za 1000 odsłon 2zł, razy 15 co daje 30zł. No ale nie bądźmy złodziejami, skasujmy reklamodawcę 0,10zł za każde 1000 odsłon. Więc zarobimy 1.5zł za 15K odsłon reklamy. Taka cena ci TRACKER Odpowiada???

To poszukaj sobie bloga jakiejś nastolatki, a chłopaka zostaw w spokoju. :%-):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Manager

Czy to oznacza, że ja przy pół miliona odsłon powinienem zarabiać 20 tys szczerbaty.gif?

Dziennie? :)

P.s. fajnie wstawiasz emoty! :P

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, pardon, faktycznie źle to odczytałem, bo założenia tematu mówiły o statystykach miesięcznych.

Ale przy 500uu dziennie banner 468x68 za 20 zł na miesiąc to dla mnie BARDZO delikatnie mówiąc psucie rynku.

Ja przy 2k-6k uu dziennie biorę za podobny banner ok 3 razy tyle ale za dzień, a nie miesiąc i jakoś jednak schodzą. Forum nie stoi bez reklam, a wręcz przeciwnie, do najbardziej pożądanej strefy (75zł dziennie) ustawiona jest kolejka.. No ale też taka jest specyfika tematyki mojego forum i portalu.

P.s. fajnie wstawiasz emoty! :P

Dzięki, możemy zostać przyjaciółmi 33_8.png

P.S- proszę o usunięcie fragmentu posta mówiącego o moich zarobkach po ok 24godz, przypomnę się z tym jeszcze.

Edytowane przez Koczkodan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalizm (na szczęście) rządzi się swoimi prawami, a nie prawami wyznaczanymi przez najsilniejszych graczy. Cena wcale nie jest zaniżona, a niektórzy uznają, że nawet zawyżona. Atrakcyjność forów rośnie logarytmicznie w stosunku do uu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale jednak moim zdaniem trzeba równać w górę, nie w dół.. ja pozwalam sobie na stosunkowo wysokie ceny, ale wiem też że oferuję doskonałe miejsce dla konkretnej grupy inwestorów.

Z drugiej strony u mnie reklamodawca otrzymuje tak często jak tylko chce automatyczne raporty z ad serwera, do tego może się bezpośrednio komunikować ze swoimi odbiorcami i nawiązywać z nimi więź.

Poza tym jeśli ktoś ma na forum 500 uu dziennie, powiedzmy po 5 odsłon średnio, to wychodzi 2500 odsłon x 30= 75 000 odsłon. Jak można powiedzieć, że 20zł za tą ilość jest zawyżoną ceną za reklamę, przecież to wychodzi 0,03 grosza za jedno wyświetlenie, aż mi się smutno zrobiło sad.gif

Edytowane przez Koczkodan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz z tą liczbą wyświetleń. Połowa osób ma zainstalowanego adblocka, z 50 jest stałymi użytkownikami, zapewne w grupach bez reklam. Zostaje jakieś 200uu dziennie z wyszukiwarek. Nadal twierdzę, że ciężko będzie znaleźć reklamodawcę za taką cenę, a co dopiero po wyrównaniu do Twojego cennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa osób ma zainstalowanego Adblocka? Toż to demagogia :P Nie udostępniam kont z wyłączoną widocznością reklam.

Co do stałych użytkowników- to znów zależy od punktu siedzenia. U mnie stali użytkownicy są bardzo pożądaną grupą przez reklamodawców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blog ma aktualnie około 700uu / msc 700 uników miesięcznie ? to strasznie mało ja mam po 500 dziennie i reklamę banner 468x68 za 20 zł miesiąc sprzedaje...

Oplułem sie :P

PS: Temat już dawno nie aktualny menago może go zamknąć.

PS:2 chyba że dla znajomego jakiegoś zawsze reklama sie znajdzie, staty są już 2107.5uu/mc.

Edytowane przez macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.