Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: problem z używaną licencją


WarninG

Rekomendowane odpowiedzi

Błagam was o pomoc kupiłem licencję ip board standard na allegro i jest taka sprawa że ale to zaraz wyjaśnie. Licencje sprzedawał RyBeNiA i kupił ją Krzysztof_kf i sprzedał mi wchodzę dziś rano na stronkę z licencją i pisze mi licen... key i obok Forum URL http://muserwer.com.pl a to nie moje forum z to forum i nie mogę ip board na swoje zainstalować ! to forum tego RyBeNiA i co mam teraz robić ?

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygasło nic. Ale jeszcze wczoraj miałem zamiast muserwer. moją stronkę testową ipboard.cstrums.... a dziś wchodze do panelu na ipboard.cstrums.. to tam pisze że zostałem zgłoszony czy coś i nie wiem o co chodzi więc wchodze i patrze zamiast mojego jest jakieś muserwer jak to sie stało jak miałem cały czas zainstalowane ? pochlastam sie...

Edytowane przez WarninG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście licencje Krzysztof kupil od RyBeNi to powinien ani jeden ani drugi nie miec jej wpisanej na forum. Napisz do Rybki czy go okradli czy sprzedal. Chociaz on mial chyba na sprzedaz licke. No i wtedy jak nigdzie nie bedzie wpisana to twoj adres sie wpisze w licencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem ryba sprzedał krzysztofowi a krzysztof mi ... a muserwer jest ryby... ale jak się stało że z mojego forum testowego bo już to istalowałem było wpisane tam moje forum a dziś już jego jak to się stało jak nie odinstalowałem ? co robić ? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co jak on skasuje i ja zaninstaluje i potem on znów na mój key zrobi i mi znów przyjdzie wiadomość że zostałem zgłoszony o co wogóle z tym zgloszeniem chodzi? myslałem że jak ma sie na 1 forum w tym czasie to na 2 już nie moze sobie nikt zrobić i u niego sie pojawi a mi zabierze..

Edytowane przez WarninG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich jeszcze ich nie ma ale wyjaśni mi ktoś jak to się stało że nie było na żadnym forum potem u mnie i u niego teraz jest a ja nie kasowałem swojego to jak do jego mogło przejść jakim cudem jak z jego na mój nie może teraz przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśni Ci to tylko rybenia skoro jego forum jest tam obecnie wpisane :)

Uzbrój się w cierpliwość.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zostałeś zablokowany u mnie na GG. To raz. Dwa, napisz do IPS-u :) w końcu masz dostęp do client area, z prośbą o zmianę klucza. Stary usuń z ACP, a wpisz ten nowy i po sprawie.

Płaczesz, jak małe dziecko.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za poradę. I ja nie płaczę tylko link tematu chciałem podać na gg. To jedna sprawa. Dla pana to tylko wydaje się takie prosto bo pan się na tym zna a ja jestem nowy. Jak napisać to w client area po angielsku czy po polsku? wie może ktoś jaki jest czas reakcji i jak to wogóle napisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.