Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak wyłuskać pola?


wareczek

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż zastanawia mnie jak wyciągnąć pojedyncze pole z grupy "Custom Profile Fields". Chciałbym trochę inaczej poustawiać wyświetlanie ich pod avatarem. Kod w stylach to:

<if="$author['custom_fields'] != """>
{$author['custom_fields']}
</if>

więc raczej nic mi to nie mówi jak uzyskać zawartość jednego z tych pól.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Bezpośrednio wyłuskać się nie da, ale opiszę w jaki sposób możesz takimi polami manewrować - zmieniać pozycję, wyświetlać i nie wyświetlać w widoku tematu.

Edytując dane pole ( management -> Custom Profile Fields ) masz kilka opcji, nas interesują:

  • Topic View Format? - jeśli ustawisz tam coś (zwykle {title}:{content}<br /> ) to takie pole będzie się wyświetlać w widoku tematu
    oraz
  • Display order -> tutaj należy się słówko komentarza. Otóż, jest to nasz iterator sprawiający, że pola są wyświetlane wg zadanej przez nas kolejności. Zmieniając to ustawienie w każdym polu wg rosnącego ciągu ( lub malejącego, jak kto woli ) decydujemy które pola i w jakiej kolejności mają się wyświetlać

Myślę, że łapiesz ideę, jak nie to pisz ;-)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednio wyłuskać się nie da, ale opiszę w jaki sposób możesz takimi polami manewrować - zmieniać pozycję, wyświetlać i nie wyświetlać w widoku tematu.

szkoda, to byłoby najlepsze... gdzieś nad avatarem bym sobie coś dał.

Topic View Format? - jeśli ustawisz tam coś (zwykle {title}:{content}<br /> ) to takie pole będzie się wyświetlać w widoku tematu

to wiem, umiem i korzystam :P

Display order -> tutaj należy się słówko komentarza. Otóż, jest to nasz iterator sprawiający, że pola są wyświetlane wg zadanej przez nas kolejności. Zmieniając to ustawienie w każdym polu wg rosnącego ciągu ( lub malejącego, jak kto woli ) decydujemy które pola i w jakiej kolejności mają się wyświetlać

Jakoś na pewien czas załatwi sprawę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.