Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

1&1 - darmowy serwer na dwa lata


kris2005a

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

No przynajmniej ovh i za darmo oraz na pewno nie wyprowadzą w pole. No i support jest a tam nie ma (jest ale nie można się doprosić o pomoc)...

Dobra, a teraz wolniej i powoli. :wyglad:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przynajmniej ovh i za darmo oraz na pewno nie wyprowadzą w pole. No i support jest a tam nie ma (jest ale nie można się doprosić o pomoc)...

Dobra, a teraz wolniej i powoli. :wyglad:

Wiesz korzystałem kiedyś u nich z darmowych serwerów i wrażenia zostały pozytywne. Nie nabijają w butelkę. Nie ma żadnych zapisów o dodatkowych opłatach w regulaminie. Jest on czytelny i klarowny a nie jak w przypadku 1&1 - że jeden punkt zaprzecza drugiemu!

Jedyne co nie jest fajne to:

1. Serwer może mieć tylko jedną domenę. Nie przekierują Ci innej.

2. 25 MB na bazę i 10 połączeń.

Ale tak to oferta jest interesująca. A ovh to porządna firma (sam tam kupuje domeny i inne) i nigdy nie miałem nieprzyjemności!

Edytowane przez kris2005a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z przedłużaniem ? jak skończy się okres darmowy to na pewno powiedzą ci kosmiczną cenę

bo przecież nie ma nic za darmo nie ma co liczyć... np. jak rejestrujesz domenę za 1 zł albo za darmo to potem przedłużasz za 150 zł jak rejestrujesz za 20 to przedłużenie jest 60 i tak dalej, czego nie zapłacisz teraz to zapłacisz pozniej :wyglad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z przedłużaniem ? jak skończy się okres darmowy to na pewno powiedzą ci kosmiczną cenę

bo przecież nie ma nic za darmo nie ma co liczyć... np. jak rejestrujesz domenę za 1 zł albo za darmo to potem przedłużasz za 150 zł jak rejestrujesz za 20 to przedłużenie jest 60 i tak dalej, czego nie zapłacisz teraz to zapłacisz pozniej :wyglad:

Co do domen w ovh to rejestrujesz za 10 PLN a przedłużasz za 55 PLN czyli płacisz standardową u nich cenę.

A co do serwera to sprawdziłem i specyfikacja serwera, który na dwa lata jest za darmo odpowiada po części serwerowi wirtualnemu Personal pod względem liczby miejsca a pod względem transferu serwerowi Premium. Są tak różnice ale jest to do nich zbliżone. Więc tak sobie obliczyłem, że koszt odnowienia po 2 latach wyniesie około 40 PLN miesięcznie - patrząc na specyfikacje itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam, chciałbym poruszyć dyskusje na temat hostingu 1and1.pl, czy tylko mnie ich oferta wydaje się podejrzana? Chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat - czy uważacie iż korzystanie z ich oferty jest bezpieczne czy też nie?

Cytat
4.3.
Uslugobiorca wyraza zgode na to, ze 1&1 bedzie uprawnione automatycznie – bez jego uprzedniej zgody - obciazac Konto oplatami (wedlug Cennika Uslug 1&1) z tytulu swiadczenia przez 1&1 uslug dodatkowych oraz przedluzenia swiadczenia Uslug 1&1. W przypadku nie otrzymania przez 1&1 naleznego wynagrodzenia za posrednictwem Konta Uslugobiorca jest zobowiazany bezposrednio uregulowac naleznosci na zadanie 1&1.

Cytat
4.4.
Postanowienia regulaminu danej oferty promocyjnej nie wplywaja na tresc postanowien niniejszego Regulaminu. W przypadku wystapienia sprzecznosci pomiedzy postanowieniami regulaminu przedstawionej przez 1&1 danej oferty promocyjnej, a postanowieniami niniejszego Regulaminu zastosowanie znajduja postanowienia tego drugiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Manager

Mnie interesuje jakość tego hostingu, a jako, że to moloch to wiele się nie spodziewam. A dochodzenie swoich racji - oj..

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.