Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

1&1 - darmowy serwer na dwa lata


kris2005a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio przeczytałem dość interesujący artykuł na temat giganta: 1&1 !

http://di.com.pl/news/33393,0,Hostingowy_gigant_11_wkracza_do_Polski_z_darmowa_oferta.html

1&1 to jedna z największych firm hostingowych na świecie. Teraz wkracza ona do Polski i chce się przypodobać „Pakietem na Dzień Dobry”, który będzie dostępny za darmo przez okres 2 lat. Oferta obejmuje m.in. pakiet 3000 GB limitu transferu miesięcznie.

Darmowy pakiet proponowany przez 1&1 obejmuje następujące elementy:

1. 1 domenę .PL,

2. narzędzie do budowy strony internetowej „1&1 Kreator Stron”,

3. 10 GB powierzchni dyskowej,

4. pakiet 3000 GB transferu miesięcznie,

5. 100 adresów email,

6. 2 GB powierzchni poczty e-mail,

7. możliwość prowadzenia własnego bloga,

8. możliwość tworzenia foto albumów,

9. zabezpieczenie przed spamem i wirusami internetowymi,

10. wsparcie techniczne w języku polskim.

Wszystko jest piękne tylko ja się pytam gdzie jest hak: regulamin do zapoznania się jest: http://www.1and1.pl/xml/order/Terms;jsessionid=BD490FCB4717A71C8C00FDCDD10D21EA.TCpfix154b?__frame=_top&__lf=Static&linkId=ft.nav.agb&linkType=txt&linkOrigin=Home'>http://www.1and1.pl/xml/order/Terms;jsessionid=BD490FCB4717A71C8C00FDCDD10D21EA.TCpfix154b?__frame=_top&__lf=Static&linkId=ft.nav.agb&linkType=txt&linkOrigin=Home

Strona: http://www.1and1.pl/

Co wy na ten temat sądzicie? Warto w to wchodzić? W sumie regulamin promocji nie wydaje się zawierać żadnych hacków na klienta ale jak to się mówi "diabeł tkwi w szczegółach"!

Edytowane przez kris2005a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jak nie ma hacków? A brak wykonywania jakiejkolwiek kopii bezpieczeństwa i zrzucanie tego obowiązku na klienta? :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jak do obejścia? Albo robisz albo nie. :)

hm, a Ty co znalazłeś w tym regulaminie, bo ja go nie czytałem. Nie interesuje mnie ta oferta.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do obejścia? Albo robisz albo nie. :)

hm, a Ty co znalazłeś w tym regulaminie, bo ja go nie czytałem. Nie interesuje mnie ta oferta.

Ja zawsze robię sobie kopię zapasowe. Więc z tym nie ma kłopotu. A co do regulaminu jest w sumie standardowy, reguluje to co trzeba ale nie wykryłem w nim żadnych kruczków no ale jeszcze go wertuję. Regulamin promocji także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Kris nie ma tych twoich "kruczków". Zapewne mają ograniczone te serwery:) Mają takich z 50 i to działa na zasadzie ' Kto pierwszy ten lepszy ' :)

Nie wiesz o kim piszesz.. Jedna z największych światowych firm hostingowych.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż przeczytałem już parę razy ich regulamin i wszystko jest dobrze sformułowane - nie ma kruczków. Promocja jest jak najbardziej darmowa przez 2 lata. UWAGA: Jeżeli zajdzie się "spryciarz" co zarejestruje dwa takie hostingi na siebie poniesie nie tylko karę ale naliczą mu także wedle taryfy opłaty za 2 lata!

Od razu zaznaczam, że potwierdzenie zamówienia odbywa się drogą telefoniczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000693323317 I na dole:

Pamiętacie nową firmę hostingową 1&1 i ich darmową ofertę o wartości 600 zł? Dzisiaj (po 4 dniach oczekiwania) dostałem odpowiedź z supportu:

"Limity wynosza:

-max.10 sekund pracy procesora

-procesy moga zajmowac max. 32MB pamieci RAM

...- max. 24 procesy dzialajace naraz

Po przekroczenia tych limitów system automatycznie zakonczy dzialanie skryptów i pojawi sie Error 500"

Oferta jak dla gimnazjum w Pacanowie :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za darmo nie ma cudów - to tylko akcja promocyjna... Myślę, że nie warto z tego korzystać - kruczki, szczególnie w ofercie światowego giganta - znajdą się zawsze. Czy gdyby ktoś Wam wciskał, że dostaniecie za darmo telefon z super pakietem do testowania na 2 lata bez konsekwencji również byście uwierzyli? Diabeł tkwi w szczegółach, pewnie konieczne byłoby słuchanie reklam przy każdym połączeniu, a do sms'ów dołączana byłaby notka o tej "cudownej" ofercie. Tak samo jest z serwerami - pozornie super, a wyjdzie to co zwykle.

Nie ma nic za darmo!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! To zdecydowanie nie to czego oczekiwałem. 3 dni czekam na aktywację pakietu i uruchomienie. Supportu nie ma w dni wolne. Jestem w trakcie wypowiadania umowy. Cóż zostaje przy starym hostingu. Jednak jest o niebo lepszy.

Na chwilę obecną odradzam korzystanie! Przeczytajcie sobie opinię "Wujek google: 1&1.pl - opinie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz - mówiłem że tak będzie. :)

Panowie! W dzisiejszych czasach za darmo, to nawet nie można porządnie oberwać*

* nie dotyczy pseudokibiców (grupa wyłączona z rasy ludzkiej)

I faktycznie miałeś rację. Opinie na zachodzie mówiły to samo co mówią teraz polskie!

Edytowane przez kris2005a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem kiedyś te "darmowe" serwery. Oddam królestwo, pół konia i cały zapas siana temu, kto wykręci choć 10% limitu trafficu.

No way - serwer chodzi jakby był modemem do tel. podłączony.

No, ale może coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem kiedyś te "darmowe" serwery. Oddam królestwo, pół konia i cały zapas siana temu, kto wykręci choć 10% limitu trafficu.

No way - serwer chodzi jakby był modemem do tel. podłączony.

No, ale może coś się zmieniło.

Z opinii na zachodzie nie cieszy się dobrą opinią. W Polsce zdaje się to potwierdzać niestety. Ja z tego "testowania" zrezygnowałem - nie będę się w to bawił. Ten hosting co mam jest dobry i nie mam ochoty go zmieniać. Jak coś to dopłacę i przejdę na lepszą opcję. Ale kto co lubi. Czytałem też na ich temat pozytywne opinie.

Edytowane przez kris2005a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Czyżby odpowiedź OVH na tę ofertę: http://www.ovh.pl/serwer_wirtualny/hosting_www_osobisty_20gb_trafic_4tb.xml ? :wyglad:

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.